S14E08: Let It Burn

S14E08: Let It Burn

NCIS vyšetřuje žhářský útok na Global West Ventures Corp, dodavatele námořní obrany. A Rountree se spojí se svou bývalou a Kilbride dá Callenovi soubory na Pembrook.

cz sk
28.11.2022
4 030 000
43 minut

Základní info:

Režie: Rick Tunell
Scénář: Indira Gibson Wilson
Hrají: Chris O'Donnell (G. Callen), Daniela Ruah (Kensi Blyeová), Eric Christian Olsen (Marty Deeks), Medalion Rahimi (Fatima Namaziová), Caleb Castille (Devin Roundtree), Gerald McRaney (Hollace Kilbride), LL Cool J (Sam Hanna), Ashlei Sharpe Chestnut (zvláštní agent FBI Summer Morehurstová), Justin Huen (Randall Perez), Romi Dias (Denise Perezová), Thal Gondim (Crystal Perezová), Rhomeyn Johnson (Terrell), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Žhářství pod rouškou ekologie a nějaké té sociální spravedlnosti. Hmm… tak to není lehký případ. Ještě, že máme náš NCIS LA tým. Adm. Kilbride dneska dvakrát, rozhovor s Deeksem a s Calanem. Nářez.

9.7.2023 | 15:33:58

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S14E03: The Body Stitchers

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabované jsou všechny řady!!!

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama