Ve finále seriálu se vrátily některé známé postavy

Ve finále seriálu se vrátily některé známé postavy

Finále celého seriálu, který se vysílal neuvěřitelných patnáct let, se nemohlo obejít bez návratů některých hlavních a vedlejších postav. Koho jsme tedy mohli v posledním díle vidět? A jakých šťastných konců se naši oblíbení agenti dočkali?

1 0
25.5.2023

Kancelář zvláštních operací v Los Angeles v pondělí zavřela své dveře naposledy… Se slzou v očích jsme mohli shlédnout poslední díl seriálu. A nebyl by to dobrý konec, kdyby nedošlo k uzavření většiny linek našich agentů. Jak to tedy dopadlo?

Nebudeme rozebírat případ, který se odehrával ve 20. a 21. díle. Ten skončil dobře, žádný agent NCIS nepřišel o život, takže jdeme dále.

(Agenta ATF Newsoma si zahrál wrestler a bojovník Randy Couture)

Těhotenství Kensi a Deekse

Kensi Blyeová se dočkala velkého překvapení. Od doktora jí přišla zpráva, že je těhotná. Není to nic neobvyklého, že páry, které vzdají veškeré snahy o otěhotnění, najednou otěhotní.

Rodina Deekse, Kensi a Rosy tak rozroste o dalšího člena.

(Čekáme miminko, Foto: CBS)

Urychlená svatba Callena a Anny

Svatbu Callena a Anny jsme ve finále seriálu očekávali. Nebyla nakonec tak velkolepá, jak ji v průběhu řady postavy plánovali. Callen a Anna se na začátku dílu dohodli, že velká svatba nebude a místo toho se nechají večer narychlo oddat v kostele.

(Callen a Anna si řekli své ano, Foto: CBS)

Kromě Sama, Kensi, Deekse a Rosy se svatby zúčastnili smějící se Kilbride, matka Deekse, Roberta, a samozřejmě otec Anny, Arkady Kolcheck.

(Takhle rozesmátého Killbrida jsme nikdy neviděli, Foto: CBS)

Dopis od Hetty

Drahý agente Callene, blahopřeji vám ke svatbě. Jsem za vás a Annu velmi šťastná. Přála bych si, abych tam mohla být a oslavit tak vzácnou příležitost s vámi všemi. Většina lidí si myslí, že jsem nikdy neměla vlastní rodinu, ale já s tím nesouhlasím. Byla jsem požehnána tou největší rodinou, jakou jsem si kdy mohla přát. Stejně jako vy.

Všichni jsme drželi palce, aby se ve finále seriálu vrátila Hetty Langeová, která byla nejoblíbenější postavou seriálu a v posledních letech v seriálu znatelně chyběla. Bohužel toto přání nebylo plně vyslyšeno. Nicméně jsme se alespoň dočkali hlasu Lindy Hunt (představitelky Hetty). Hetty Callenovi poslala dopis, ve kterém mu blahopřeje ke svatbě. Věnuje mu a Anně svůj dům na řeckém ostrově Mykonos, aby zde strávili líbánky.

(Hetty poslala Callenovi dopis, Foto: CBS)

Pokud ale nebude Anna nic namítat, posílá také dva lístky do Maroka a prosí ho a Sama, aby jí pomohli s „malým vedlejším projektem“.

Maroko

Seriál končí příjezdem do marockého tábora, kde se měli Callen a Sam setkat s Hetty. Nicméně tam na ně nečeká Hetty, ale překvapivě bývalá analytička Nell Jonesová. Ta dává dohromady tým, který by Hetty našel a pomohl jí.

Za Nell se poté objeví tři další postavy, psycholog a agent NCIS, Nate Getz; bývalý důstojník CIA a nyní zvláštní zástupce amerického maršála, Vostanik Sabatino; a třetí neznámý mladík, „nováček aka Willis“.

(Z bývalých hlavních postav se tak ještě vrátili Nell a Nate, Foto: CBS)

A kdo má ten „nováček“ být? Pokud jste si mysleli, že se někde už dříve v seriálu objevil, tak vás uklidníme, že ne. Jedná se o nejstaršího syna Chrise O'Donnella (představitele Callena), Chipa.

Sam a jeho budoucnost ve světě NCIS

Sam začal ve čtrnácté řadě žít se svým otcem, Raymondem, který má ve stáří problémy s pamětí, takže o něj někdo musí pečovat.

Jeho příběh se ale neuzavřel koncem tohoto seriálu. Kdo se dívá na všechny seriály NCIS, už ví, že se Sam objevil i ve finálovém díle NCIS: Hawai'i. V něm přijel do Venezuely zachránit velitelku havajské pobočky NCIS, Jane Tennantovou. Časově se díl odehrává až po Samově a Callenově výletu do Maroka, jelikož Sam Tennantové řekl, že přijel z Maroka. O tom, ale jak pátrání po Hetty dopadlo, se nezmínil.

A není to ani naposledy, co se v NCIS: Hawai'i objevil, protože bylo oznámeno, že se objeví ve vícero dílech nadcházející třetí řady.

(Sam se bude objevovat příští rok v seriálu NCIS: Hawai'i, Foto: CBS)

Ostatní

Devina a jeho sestry Jordyn jsme se dočkali menšího uzavření. Jordyn se dostala na svoji vysněnou školu. Případ proti dvěma rasistickým policistům se nedostal k soudu, ale došlo k mimosoudnímu vyrovnání, kdy oba sourozenci dostanou velký obnos peněz.

Pro Killbrida bylo naplánované do budoucna postupné sbližování s jeho synem, které ale bylo díky konci seriálu urychleno v díle Maybe Today.

Jediný, jehož linka nebyla nijak ukončena, byla Fatima, jejíž příběh nebyl v poslední čtrnácté řadě moc rozvíjen. Mimo toho, že začala chodit s inspektorem generálem ONI, Akhilem Alim (hraje Ashwin Gore).

Ještě dodáme, že kromě Nell plánovali tvůrci do finále seriálu dosadit i Erica Beala, ale bohužel to nebylo kvůli časovým možnostem herce možné. V díle Nell řekla, že se Eric nachází v Singapuru na konferenci a nemohl kvůli tomu přijet.

Jak se vám líbilo finále seriálu?

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S14E02: Of Value

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabovaná je už i POSLEDNÍ 13. řada!!!

Nové postavy

V průběhu 12.-14. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama