NCIS: Los Angeles

Seriál NCIS: Los Angeles je americký seriál, který kombinuje prvky válečného drama a policejní kriminálky. Postavy byly představeny ve dvou dílech 6. řady seriálu NCIS. Jedná se o první spin-off tohoto seriálu. Za seriálem stojí Shane Brennan, který se tak přesunul z původního seriálu, kde pracoval jako výkonný producent, k tomuto. Splnil si tak sen představit agenta G. Callena, kterého měl původně namyšleného jako agenta CIA. Seriál se podle jeho představ měl věnovat dvěma parťákům (Callena a Hanny) a to byl důvod vyškrtnutí Lary Macyové, která byla představena v „background pilotu“ v NCIS a měla být velitelem týmu podobně jako Gibbs.

Seriál se točí okolo zvláštního agenta G. Callena, legendě, který byla přiřazena do Úřadu tajných projektů, fiktivní pobočky Námořní vyšetřovací služby. Callen vede elitní tým agentů specializovaných na mise v utajení, který řeší domácí i cizí zločince pod ostražitým dohledem operační manažerky Hetty Langeové. Tým je složen ze zvláštní agentky Kensi Blyeové, specialistky na bojové umění a mistrné odstřelovačky s forenzními znalostmi; Sama Hanny, bývalého člena Navy SEAL a Callenova partnera; technického analytika Erica Beala a zpravodajské analytičky Nell Jonesové. V průběhu vysílání se k týmu přidá detektiv LAPD Marty Deeks, který slouží jako styčný důstojník u NCIS; operační psycholog Nate Getz, agent-nováček Dominic Vail (který byl zabit) a v současnosti nová zvláštní agentka Fatima Namaziová.


(Hlavní členové týmu NCIS na plakátě k třinácté řadě seriálu, Foto: CBS)

Hlavní postavy seriálu jsou:

Současné obsazení:

Bývalé hlavní obsazení:

Openingy 1.-8. řady:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SemTteXx

Vždy jsem sledoval v páteční večery na coolu seriál jsem si velice oblíbil a sleduju stále nezklamal mě

12.5.2019 | 13:03:58
Kiko305

Best seriál ever !!! :D

11.10.2014 | 17:24:09
darkHannibal

Viděl jsem první 3 řady a docela to ušlo. Na zbytek chybí chuť.

14.9.2014 | 21:57:45
iva.grobelna

Milujuuu<333 Hetty,G. Callen,hanna ,Deeks, Kensi <3

1.7.2014 | 15:09:27

Stav překladu

Epizoda S13E08: A Land of Wolves

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nadabovaná je už i POSLEDNÍ 13. řada!!!

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama