Anna Kolchecková

Anna Kolchecková

Dcera Arkady Kolchecka a Callenova expřítelkyně.

Sezóny 7
2015 - 2021

Anastasia “Anna” Kolchecková je odcizená dcera Arkady Kolchecka, která se narodila v Moskvě, ale vyrostla v Chaimpaig v Illinois a má ruské i americké občanství. Přidala se k chicagské policii, kde pracovala jako detektivka z oddělení vražd, ale později policii opustila a začala pracovat v soukromém sekretu, kde se specializovala jako bezpečnost, dohled, únos a výkupné a přednostně pracovala pro ruské korporáty.

Anna, když byla v Moskvě, unesena, což mělo donutit jejího otce vrátit se do země. Zachránil ji úřad tajných operací NCIS ve spolupráci s jejím otcem, který byl ale zraněn a následně zatknut ruskou policií. O několik měsíců později splatila dluh týmu NCIS, když chtěli zachránit jejího otce, který byl držen v ruském vězením spolu s podezřelým agentem CIA.


Později jsme ji mohli vidět, když pomáhala usvědčenému kubánskému špehovi uniknout z americké vazby, který měl sloužit k výměně vězňů. Přidala se k úřadu tajných operací, který se snažil zjistit, kdo pomohl špehovi utéct. Bylo odhaleno, že kubánský špeh byl ve skutečnosti ruský špeh, a Kuba se dohodla s Ruskem, že jim vrátí špeha za vymazání finančních dluhů. Poté co špeha chytnou, je odhaleno, že to Hetty nařídila Anně pomoct mu uniknout, aby se mohlo dokázat, že je ve skutečnosti Rus.

Během osmé řady, když byla Kensi zraněna, Anna pomáhá týmu a příležitostně tak zaplní její roli. V desáté řadě byla ve vězení poté, co postřelila neznámého muže. Dostala rozsudek 7 let a poté tři roky povinné služby, ale utekla, aby zachránila Callenova otce.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama