NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) Dominic Vail

Dominic Vail

Dominic Vail

Mladší zvláštní agent NCIS a nováček v týmu

Sezóny 1
2009 - 2010

Dominic „Dom“ Vail se objevil v prvním díle Identity jako nový agent týmu. Původně byl partnerem Kensi Blyeové. V Los Angeles se narodil a vyrostl. Vystudoval MIT a poté co se stal agentem NCIS, okamžitě zamířil do LA.

Jeho odbornost nebyla nikdy řečena, ale několikrát předvedl, že má pokročilé znalosti v počítačích a elektronice a „na to že je terénním agentem, je vcelku dobrej nerd“. V první řadě jsou oba Domovy rodiče naživu.


Dom zmizel v díle Past Lives, ale tým to zjistil až v následujícím díle a nalezli ho až v díle Found. Bylo odhaleno, že byl unesen profesionálními únosci, které najali islámičtí militantní vojáci a byl držen kvůli výměně vězňů. Ačkoli ho nakonec G. Callen, Kensi Blyeová a Sam Hanna našli, ocitli se uprostřed velké střelby s teroristy. Když byli zahnáni na střechu, Dom skočil před Sama a schytal dávku kulek přímo do hrudi. Zachránil tak Samovi život. Ačkoli se Sam snažil krvácení zastavit, Dom zemřel téměř okamžitě a zanechal členy týmu v šoku.

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava (do 12. dílu), Found

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S12E14: The Noble Maidens

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Ve dvanácté řadě budeme častěji vídat Samovu dceru Kamran, která je stejně jako její bratr Aiden už dospělá. Zahraje si ji herečka Kayla Smith, kterou můžete znát z Ambitions nebo All American.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás