Dominic Vail

Dominic Vail

Mladší zvláštní agent NCIS a nováček v týmu.

Sezóny 1
2009 - 2010

Dominic „Dom“ Vail se objevil v prvním díle Identity jako nový agent týmu. Původně byl partnerem Kensi Blyeové. V Los Angeles se narodil a vyrostl. Vystudoval MIT a poté co se stal agentem NCIS, okamžitě zamířil do LA.

Jeho odbornost nebyla nikdy řečena, ale několikrát předvedl, že má pokročilé znalosti v počítačích a elektronice a „na to že je terénním agentem, je vcelku dobrej nerd“. V první řadě jsou oba Domovy rodiče naživu.

Dom zmizel v díle Past Lives, ale tým to zjistil až v následujícím díle a nalezli ho až v díle Found. Bylo odhaleno, že byl unesen profesionálními únosci, které najali islámičtí militantní vojáci a byl držen kvůli výměně vězňů. Ačkoli ho nakonec G. Callen, Kensi Blyeová a Sam Hanna našli, ocitli se uprostřed velké střelby s teroristy. Když byli zahnáni na střechu, Dom skočil před Sama a schytal dávku kulek přímo do hrudi. Zachránil tak Samovi život. Ačkoli se Sam snažil krvácení zastavit, Dom zemřel téměř okamžitě a zanechal členy týmu v šoku.

Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava (do 12. dílu), Found

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S14E02: Of Value

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabovaná je už i 13. řada!!!

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama