Harmon Rabb jr.

Harmon Rabb jr.

Výkonný důstojník na USS Alegiance, bývalý soudní znalec JAG.

Sezóny 2
2019 - 2019

Harmon Rabb jr. je bývalý námořní poručík a momentálně slouží jako soudní znalec. Je to hlavní postava ze seriálu JAG. Během tohoto seriálu byl povýšen z poručíka až na kapitána a diváci se během vysílání dovídali útržky z jeho námořní kariéry a osobního života.

Harm se objevil v posledních dvou dílech 10. řady NCIS: Los Angeles, kde sloužil jako výkonný důstojník na letadlové lodi USS Allegiance. Mac se také objevila ve finálovém díle. Když Harm odešel z Námořnictva a šel za Mac do San Diega, jelikož prohrál losování mincí, někdy v pozdějších letech byl znovu nucen nastoupit do služby, čímž jejich vztah skončil. Neviděli se poté devět let, než se znovu shledali během videokonference. Harm a Mac se osobně setkali v premiérovém díle 11. řady, kde se objali a později probírali jejich vztah bez nějakých závěrů.


Objevil se v dílech:

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Harmon a Sarah jsou prostě best!

2.6.2020 | 22:08:21

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama