NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) Harmon Rabb jr.

Harmon Rabb jr.

Harmon Rabb jr.

Výkonný důstojník na USS Alegiance, bývalý soudní znalec JAG

Sezóny 2
2019 - 2019

Harmon Rabb jr. je bývalý námořní poručík a momentálně slouží jako soudní znalec. Je to hlavní postava ze seriálu JAG. Během tohoto seriálu byl povýšen z poručíka až na kapitána a diváci se během vysílání dovídali útržky z jeho námořní kariéry a osobního života.

Harm se objevil v posledních dvou dílech 10. řady NCIS: Los Angeles, kde sloužil jako výkonný důstojník na letadlové lodi USS Allegiance. Mac se také objevila ve finálovém díle. Když Harm odešel z Námořnictva a šel za Mac do San Diega, jelikož prohrál losování mincí, někdy v pozdějších letech byl znovu nucen nastoupit do služby, čímž jejich vztah skončil. Neviděli se poté devět let, než se znovu shledali během videokonference. Harm a Mac se osobně setkali v premiérovém díle 11. řady, kde se objali a později probírali jejich vztah bez nějakých závěrů.


Objevil se v dílech:

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Harmon a Sarah jsou prostě best!

2.6.2020 | 22:08:21

Stav překladu

Epizoda S12E14: The Noble Maidens

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Ve dvanácté řadě budeme častěji vídat Samovu dceru Kamran, která je stejně jako její bratr Aiden už dospělá. Zahraje si ji herečka Kayla Smith, kterou můžete znát z Ambitions nebo All American.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás