Harris Keane

Harris Keane

Bývalý agent CIA a ke konci vietnamské války člen Henriettiny tajné jednotky.

Sezóny 2
2017 - 2018

Po vietnamské válce byl Harris rekrutován do tajné jednotky CIA, která byla složena ze zpravodajských důstojníků různých agentur. Včetně hlavy jednotky a agentky CIA Henrietty Langeové, agenta CIA Harrise Keana, člena Navy SEAL A.J. Chegwiddena, admirála Námořnictva Sterlinga Bridgese, kapitána Námořnictva Charlese Langstona a agenta CIA Owena Grangera. Úkolem jednotky byla záchrana zpravodajských důstojníků z misí mimo záznam, které vláda opustila ve Vietnamu. Během jedné mise jednotka spadla s vrtulníkem a Harris a ostatní členové jednotky byli prohlášení za mrtvé. Ačkoli Keane přežil, kvůli svému přežití musel zabít několik vietnamských občanů.

V deváté řadě dostala Hetty od Danga, známé překupníka lidí a vysoce postaveného zločince, informaci, že Keane přežil, takže se tajně vydala do Vietnamu to vyšetřit. Poté co ho našla, Dang prozradil, že jich chtěl vylákat pryč ze Států, aby za ni mohl požadovat výkupné a Keana poté zabít. Oběma se ale podařilo z jeho drápů dostat. Poté co vrátil zpět, Keane trpěl PTSD a málem se i zabil, protože nechtěl od nikoho pomoc. Nakonec ale vyhledal pomoct. Později se přidal k Hetty, aby zachránil členy Úřadu tajných projektů v Mexiku.


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama