Nate Getz

Nate Getz

Operační psycholog losangelské pobočky NCIS.

Sezóny 8
2009 - 2017

Dr. Nate Getz je operační psycholog, který pracuje v pobočce NCIS v Los Angeles. Má magisterský titul a doktorát z psychologie.

Sleduje videa z případů a výslechy, které také někdy i sám vede, a poté z těchto informací vytváří psychologický profil osob. Je také zodpovědný za pravidelné psychologické posudky zaměstnanců Pobočky zvláštních operací a dohlíží na jejich mentální zdraví. Má strach z neposlechnutí rozkazů Hetty Langeové a bojí se jí. Tým často nepochopí jeho pokusy říct nějaký vtip. Také umí hrát na bendžo a harmoniku a rád poslouchá jazz. V díle Callen, G. tvrdí, že byl unesen jako dítě mimozemšťany.


V díle Chinatown projeví zájem se stát terénním agentem, ale od ostatních členů se dočká negativních projevů, jelikož je nešikovný. Zeptá se Hetty, jestli nezná nějakého operačního psychologa, který se stal terénním agentem; když mu ale Hetty řekne, že jediný takový člověk zemřel v druhém týdne terénní práce, začne o tom pochybovat. Ale i tak Nate získal trénink v práci v terénu a bojovém umění, jak bylo ukázáno v dílech Lockup a Harm's Way.

Nate měl vzájemné zalíbení s koronerkou Rose Carlyleovou, ale nikdy z toho nebylo něco víc. V druhé řadě byl přeřazen na Střední východ, aby vyšetřoval islámistickou militantní skupinu v Jemenu. I když byla mise v díle Harm's Way ukončena, není známo, kam byl přeřazen dále, ale víme, že zůstal na Středním východě.

Do Los Angeles se vrátil v díle Patriot Acts, ve kterém pomohl týmu lokalizovat místního teroristu zodpovědného za výbuch bomby ve městě. V díle The 3rd Choir pomohl Nell se vyrovnat s jejím prvním zabitým.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E07: Lost Soldier Down

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

NCIS: Los Angeles se vrátí i počtrnácté

Seriál sice poslední roky už ztrácí na kvalitě, ale i tak má neustále velké množství fanoušků a diváků a je jedním z předních seriálů stanice, takže se není čemu divit, že losangelský tým uvidíme i příští rok na podzim. Protože NCIS: Los Angeles dostává čtrnáctou řadu. Jste rádi za prodloužení?

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama