Nate Getz

Nate Getz

Operační psycholog losangelské pobočky NCIS.

Sezóny 10
2009 - 2023

Dr. Nate Getz je operační psycholog, který pracuje v pobočce NCIS v Los Angeles. Má magisterský titul a doktorát z psychologie.

Sleduje videa z případů a výslechy, které také někdy i sám vede, a poté z těchto informací vytváří psychologický profil osob. Je také zodpovědný za pravidelné psychologické posudky zaměstnanců Pobočky zvláštních operací a dohlíží na jejich mentální zdraví. Má strach z neposlechnutí rozkazů Hetty Langeové a bojí se jí. Tým často nepochopí jeho pokusy říct nějaký vtip. Také umí hrát na bendžo a harmoniku a rád poslouchá jazz. V díle Callen, G. tvrdí, že byl unesen jako dítě mimozemšťany.

V díle Chinatown projeví zájem se stát terénním agentem, ale od ostatních členů se dočká negativních projevů, jelikož je nešikovný. Zeptá se Hetty, jestli nezná nějakého operačního psychologa, který se stal terénním agentem; když mu ale Hetty řekne, že jediný takový člověk zemřel v druhém týdne terénní práce, začne o tom pochybovat. Ale i tak Nate získal trénink v práci v terénu a bojovém umění, jak bylo ukázáno v dílech Lockup a Harm's Way.

Nate měl vzájemné zalíbení s koronerkou Rose Carlyleovou, ale nikdy z toho nebylo něco víc. V druhé řadě byl přeřazen na Střední východ, aby vyšetřoval islámistickou militantní skupinu v Jemenu. I když byla mise v díle Harm's Way ukončena, není známo, kam byl přeřazen dále, ale víme, že zůstal na Středním východě.

Do Los Angeles se vrátil v díle Patriot Acts, ve kterém pomohl týmu lokalizovat místního teroristu zodpovědného za výbuch bomby ve městě. V díle The 3rd Choir pomohl Nell se vyrovnat s jejím prvním zabitým.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S14E02: Of Value

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Titulky třinácté řady od desátého dílu jsou upravené skryté titulky z českého dabingu.

Nadabovaná je už i 13. řada!!!

Reklama

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama