NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) Sam Hanna

Sam Hanna

Sam Hanna

Člen vyšetřovacího týmu a expert na výbušniny.

Sezóny 12
2009 - 2021

Sam Hanna je ženatý s Michelle, bývalou agentkou CIA. Mají dvě děti – syna Aidena a dceru Kamran. Je velice hrdý na svého syna, který pokračuje v jeho stopách. Svou rodinu chrání před prací, aby se nedostali do nebezpečných situací. Ne vždy se to podaří.

Sam sloužil před vstupem do NCIS v americkém námořnictvu v jednotce Navy SEALs (Námořní, vzdušné a pozemní týmy Námořnictva Spojených států amerických). Jeho partner ve zbrani a přítel je G.Callen. Ze začátku měli problémy, protože Callen pracoval odjakživa sám, ale Sam vždy operoval v týmu. Po jejich sladění a společně vykonaných misí si vysloužil jeho důvěru. Stali se z nich dokonce jedni z nejlepších vyšetřovatelů, samozřejmě pod vedením Hetty.


Je velice souteživý. Má mnoho koníčků – box, sběr vinylu a starožitných automobilů. Nejvíce se bojí klaunů, dřevěných loutek a červů. Specializuje se na výbušniny a boj z blízka. Pro záchranu blízkých přátel a nevinných lidí je ochotný udělat cokoliv.

Sam prokazuje, že kdokoliv chce ublížit jeho rodině, skončí ve vězení, nebo mrtvý. Rodina je pro něj vším.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S12E16: Signs of Change

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Do seriálu míří dospělá Samova dcera

Ve dvanácté řadě budeme častěji vídat Samovu dceru Kamran, která je stejně jako její bratr Aiden už dospělá. Zahraje si ji herečka Kayla Smith, kterou můžete znát z Ambitions nebo All American.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás