NCIS: Los Angeles (Námořní vyšetřovací služba L.A.) Zasha Gagarinová

Zasha Gagarinová

Zasha Gagarinová

Ruská špionka.

Sezóny 2
2020 - 2021

Zasha Gagarinová je ruská špionka, která dodává Callenovi informace. Poprvé se objevila v prvním díle dvanácté řady, kdy Callenovi prozradila informace o členech ruského bombardéru. V díle Russia, Russia, Russia otrávila a zabila kapitána Alexi Goncharova. V prvním díle třinácté řady ji unesla Joelle a snažila se získat informace o Katyi, kterou se Zasha také snažila najít, ale nic se jí nepodařilo zjistit. Jelikož musel Callen zasáhnout, aby Zasha nepřišla k úhoně, byla prozrazena její zrada vůči své zemi. Callen jí tedy nabídl dočasnou ochranu v Sýrii, kde bude mít za jinou totožnost povinnost hlídat Hetty, která tam odjela na nebezpečnou tajnou misi.

Objevila se v dílech:


(Zasha v převleku za tmavovlásku, Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S13E04: Sorry for Your Loss

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky channina. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu dvanácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Zajímavé články

Los Angeles dostává 13. řadu a Havaj zelenou

Los Angeles dostává 13. řadu a Havaj zelenou

NCIS: Los Angeles dosud neznalo svůj osud v příští seriálové sezóně na rozdíl od svých dvou sourozenců. Teď je ale jasné, že se i příští rok dočkáme Callenova týmu. A také nepřijdeme o své tři seriály ze světa NCIS, jelikož připravovaný seriál NCIS: Hawaii dostal zelenou.

Svět NCIS

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás