Chelsea Field se přidává k hlavnímu obsazení

Chelsea Field se přidává k hlavnímu obsazení

Herečka Chelsea Field, která v poslední čtyřech řadách hraje Ritu Deverauxovou, se pro sedmou řadu přidává k hlavnímu obsazení. Rita bude první hlavní postavou, která není členem NCIS.

3 0
1.10.2020

Herečku Chelsea Field uvidíme v následující sedmé sérii pravidelně, jelikož její postava Rita Devereauxová byla právě povýšena na hlavní postavu.

Rita má úspěšnou kariéru právničky u ministerstva spravedlnosti. Rozhodla se vrátit do jejího domovského města New Orleans, aby byla nablízku svému příteli, Dwaynu Prideovi. Rita se poprvé objevila v druhé polovině třetí řady a stala se novou přítelkyní našeho šéfa newyorské pobočky NCIS. V průběhu čtyř řad se objevila v desíti dílech.

(Rita a Dwayne, Foto: CBS)

Chelsea Field je v reálném životě manželkou Scott Bakula, představitele Dwayne Pridea. Spolu mají dvě děti. Scott Bakula se vždy o víkendech mezi natáčením vracel za rodinou do Los Angeles. Jelikož se v seriálu bude pravidelně objevovat i jeho manželka, je možné, že se rodina natrvalo přestěhuje (či už přestěhovala) do New Orleans, kde se seriál natáčí.

Vypadá to tedy, že se v sedmé řadě bude příběh více věnovat jejich vztahu. Uvidíme znovu Lindu Parkovou v podání Paige Turco, jež se v minulé řadě objevila po více než pěti letech a která by se vztahem Rity s Dwaynem mohla zamíchat? Nechme se překvapit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Překlad

Epizoda S07E16: Laissez Les Bons Temps Rouler

cz100%
DOKONČENO

Od šesté série překládá seriál JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Prvních šest řad bylo vysíláno na stanicích Nova a AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama