Sedmá řada bude poslední

Sedmá řada bude poslední

Nejmladší seriál ze světa NCIS se blíží ke konci. Dnes bylo oznámeno, že současně vysílaná sedmá řada bude poslední. Poslední 155. díl se bude vysílat 16. května.

3 1
18.2.2021

Dnes byla bohužel pro fanoušky seriálu oznámena nešťastná zpráva. Sedmá řada, která se v současnosti vysílá, bude poslední. Nejmladší seriál ze světa NCIS se tak blíží ke konci. Finále řady se bude vysílat 16. května a bude se jednat o 155. díl seriálu.

Scott Bakula, titulní herec seriálu a také jeho výkonný producent, ukončí letos svůj příběh v dlouho vysílajícím seriálu CBS. Tuto novinu jsme se dozvěděli dnes odpoledne hned poté, co bylo řečeno, že sitcom Mom, skončí současnou osmou řadou.

Bakula na to řekl:

Jsem smutný, že končí náš milostný vztah s tímto fenomenálním městem, ale jsme vděční za všechny přátele, které jsme si v průběhu vysílání udělali. Bude mi chybět hudba. Velké díky stanici CBS za sedm let.

Výkonní producenti/show­runneři Silber a Nash nato:

Bylo nám upřímným potěšením a ctí pracovat s neuvěřitelným hereckým osazenstvem a štábem na tomto projektu více než 150 dílů. I když jsme zklamaní, že uvidíme NOLA skončit, nemůžeme být pyšnější na práci, kterou jsme udělali. A jsme vděční velkolepému a přizpůsobivému Půlměsíčnímu městu, které nás sedm neuvěřitelných let obklopovalo.

A prezident CBS Entertainment dodal:

Od začátku mělo NCIS: New Orleans nádech pravého New Orleans. Od barev a hudby k vibracím a příběhům, které můžete najít pouze v Big Easy. Děkujeme úžasným talentům mezi producenty, spisovateli a ansáblem. NOLA hrála klíčovou roli v našem programu. Je nám potěšením dát seriálu možnost velkolepého rozloučení a divákům možnost říci sbohem oblíbeným postavám.

Zdroj článku: SpoilerTV

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Překlad

Epizoda S07E16: Laissez Les Bons Temps Rouler

cz100%
DOKONČENO

Od šesté série překládá seriál JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Prvních šest řad bylo vysíláno na stanicích Nova a AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama