NCIS: New Orleans

NCIS: New Orleans

Vyšetřovací tým NCIS se objevuje i na jihu Ameriky a přesouvá se do New Orleans.

NCIS: New Orleans je americký akční krimi seriál od stanice CBS, který měl premiéru 23. září 2014. Hlavní postavy a kulisy neworleanské pobočky NCIS byly ukázány v dvou dílech jedenácté řady NCIS. Seriál se opravdu natáčí v New Orleans. Vytvořil ho producent Gary Glasberg, který ale 28. září 2016 zemřel, takže od čtvrté řady převzal hlavní křeslo producent Brad Kern. V průběhu roku se ale otevřely dvě vyšetřování, které zkoumaly jeho nevhodné chování vůči ženám a v květnu 2017 bylo oznámeno, že předává funkci showrunnera Christopheru Silberovi. Ten u seriálu vydržel až do jeho finální sedmé řady.

NCIS: New Orleans se věnuje týmu agentů NCIS (Námořní vyšetřovací služby), kteří sídlí na pobočky v New Orleans ve státě Louisiana. Vede je zvláštní vedoucí zvláštní agent Dwayne Cassius Pride (Scott Bakula) a později také zastupující zvláštní vedoucí zvláštní agentka Hannah Khouryová (Necar Zadegan). Tým se zaměřuje na zločiny týkající se zaměstnanců Námořnictva Spojených států a Námořní pěchoty na území od řeky Mississippi k Texas Panhandle. Pod vedením Pridea a Khouryové pracují agenti Christopher LaSalle (Lucas Black), bývalý zástupce šerifa v Jefferson Parish, kterého Pride zrekrutoval po hurikánu Katrina; Meredith Brodyová (Zoe McLellan), která do města byla přeřazena z pobočky Velkých jezer a která také pracovala jako agentka na palubě; Sonja Percyová (Shalita Grant), bývalá zvláštní agentka ATF a LaSalleova partnerka, která nakonec odejde k FBI; Tammy Gregoriová (Vanessa Ferlito), zázračné dítě FBi, kterou rekrutoval Pride poté, co ho vyšetřovala; a notoricky antisociální Quentin Carter (Charles Michael Davis), který má pověst, že pracuje sám. Tým doplňuje velitelka JAG, Rita Devereauxová (Chelsea Field), Prideova dlouholetá přítelkyně a právnička; dr. Loretta Wadeová (CCH Pounder), koronerka u Jefferson Parish; Sebastian Lund (Rob Kerkovich), forenzní specialista, který pomáhá Wadeová a později se stane agentem NCIS; a Patton Plame (Daryl Mitchell), počítačový specialista.


(Plakát finální sedmé řady, Foto: CBS)

Hlavní postavy seriálu jsou:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Od NCIS mam rad vsetko

6.3.2022 | 23:11:28
JaneyT

Jak původní, tak i spin-offy, jak často říkám rodinka, chci vidět. A nastal čas na jedno z nich se podívat. A nakonec to vyhrál New Orleans. A mohu říci, že toho nelituji. Bezva seriál, který jsem si hned zamilovala. Žánrově to ke mě sedí. Postavy byly všechny skvělé a nebyla tam žádná postava, která mi lezla krkem. I když na jednu postavu jsem si zvykala o něco déle, ale i tak mi přirostla k srdci, jako ostatní. A i slzy byly. Ale asi jsem si konec představovala trochu jinak, takže maličko zklamání. I když seriál bude stále mezi mé zamilované, na které se ráda zase podívám, tak dávám jen 90%. Na 100% to bohužel není, za ten konec.

11.7.2021 | 13:53:58
xflori01

Seriál měl sice skvělé momenty, ale celkově se jedná o dost velký průměr v rámci detektivek/kri­minálek.

webmaster
13.6.2021 | 21:59:45
L.Orsag8

Mám pro vás Dobrou zprávu právě jsem na Titulky.com našel všechny titulky od 1 do zatím 16.dílu takže komu chyby nějaké titulky na nějaký díl tak to tedka najdete na titulky.com

9.3.2015 | 22:25:02
sidi

I já díky za překlad.Prosím Speedy vydržte.Já si klidně na překlad počkám…

22.2.2015 | 16:20:29
serpendity

veeeelka skoda ze sa o tuto stranku nikto nestara,,,,je to smutne,,,je to fajn serial,,,,mam ho rada,,,

19.2.2015 | 7:29:46
sixxi

moc děkuji za titulky :-) vážím si práce všech překladatelů a přeji jim hodně štěstí a zdraví

13.2.2015 | 12:08:08
Jazzie69

Taky se přidávám k díkům za titulky, škoda jen, jak už tu bylo řečeno, že chybí titulky k e08, 09, 10. Každopádně díky za tvou práci, speedyMPS. :-)

10.2.2015 | 20:50:58
rumiste

speedy super prace moc dikec za tve preklady a kdyby ses nudil a prelozil i ty 8,9,10 dily byl a myslim, ze i ostatni velmi vdecni. serial je to super a je skoda ho nechat bez prekladatele, jeste jednou diky moc za tvoji praci.

9.2.2015 | 16:06:03
SheriffWhite

S překladem seriálu NCIS: NO jsem byl nucen kvůli nedostatku času skončit. Překlad převzal speedyMPS, uvolnění titulků očekávejte, až si je speedyMPS hodí na titulky.com, pak je prolinkuju sem na ednu…

čestný člen redakce
8.2.2015 | 14:22:42
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Překlad

Epizoda S07E16: Laissez Les Bons Temps Rouler

cz100%
DOKONČENO

Od šesté série překládá seriál JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Prvních šest řad bylo vysíláno na stanicích Nova a AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama