Meredith Brodyová

Meredith Brodyová

Starší zvláštní agent.

Sezóny 2
2014 - 2016

Meredith Brodyová je starší zvláštní agentka NCIS. Během jedenácté řady NCIS byla přeřazena z chicagské pobočky do New Orleans, kde se stala členkou Prideova týmu. Má specializaci na výslech a černý pásek v aikido. Vystudovala státní michiganskou univerzitu a má dvojče-sestru, Emily Ann Brodyovou, která byla zavražděna. Brodyová je nejmladší agentkou v historii NCIS. Během druhé řady zjistila okolnosti ohledně sestřiny vraždy a s pomocí Sebastiana dopadla zabijáka. Ke konci druhé řady začala chodit s agentem Vnitřní bezpečnosti Russem, který byl ale zkorumpovaný. Ačkoli ho Brodyová poté zabila, z NCIS odešla, protože pochybovala o svých schopnostech. Její odchod ale zapříčinil vyšetřování týmu FBI.

Rodina:

Jméno Vztah Herec Díly
Olivia Brodyová matka Annie Potts Broken Hearted
Emily Ann Brodyová dvojče, zesnulá    
James Lathom exsnoubenec Luke Mably The List

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Byla mi hodně sympatická. Dost se mi líbila s krátkými vlasy, i když ty delší jí taky slušely. I když mě mrzel její odchod, ale zase jsem to chápala. Jen jsem doufala, že v posledním díle se ukáže. :)

11.7.2021 | 13:02:15

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Překlad

Epizoda S07E16: Laissez Les Bons Temps Rouler

cz100%
DOKONČENO

Od šesté série překládá seriál JohnPeri. Cílem překladatele je primárně poskytnout divákům možnost se na seriál kouknout, i když neumí anglicky, takže překlad není vždy špičkový.

Prvních šest řad bylo vysíláno na stanicích Nova a AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama