S05E08: Designated Target

S05E08: Designated Target

Vyšetřování nájemné vraždy admirála nabere neočekávaný a emocionální zvrat, když se tým NCIS setká s ženou, která hledá svého ztraceného manželka, politického rukojmího z Afriky.

cz sk
13.11.2007
17 390 000
44 minut

Základní info:

Režie: Colin Bucksey
Scénář: Reed Steiner
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Cote de Pablo (Ziva Davidová), Pauley Perrette (Abby Sciutová), Sean Murray (Timothy McGee), Lauren Holly (Jenny Shepardová), David McCallum (Ducky Mallard), Basil Wallace (Delphin Abaka), Jonathan Adams (Thomas Zuri), Anthony Starke (Derrick Choyce), Stephen Lee (Chuck Bayliss), Xolile Tshabalala (Sayda Zuri), Demetrius Grosse (Atif Nukunda), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VictoriaF

Když jsem poprvé viděla tento díl, přišel mi i dojemný. A co se vztahu Zivy a Tonyho týče, myslím, že to byl jistý milník, ke kterému bylo o několik řad později odvolání.

10.6.2020 | 10:35:20

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama