S16E03: Boom

S16E03: Boom

Jeden ze členů NCIS je nadšen, když tým vyšetřuje výbuch před domem poddůstojníka 1. třídy Todda Nicholase a jeho ženy, populární televizní hvězdy Sheby Nicholasové. Také Vance navštíví fyzického terapeuta, aby mu dokázal pomoct se zraněními, které obdržel, když byl držen jako rukojmí.

10.10.2018
12 360 000
44 minut

Základní info:

Režie: Leslie Libman
Scénář: Brendan Fehily
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Maria Bello (Jack Sloaneová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Tara Holt (Sheba Nicholasová), Cameron Radice (poddůstojník Todd Nicholas), JD Walsh (Leonard Finnik), Naomi Grace (Kayla Vanceová), Scott William Winters (Westley Clark), Dionne Gipson (Mallory Maddenová), Zach Tinker (David West), Minerva Garcia (právník NCIS Taylor Hanna), Sharon Gardner (terapeut Ava), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

Titule začínají mít nějakou sestupnou úroveň – bohužel… (tak třeba „Its not great“ – „není to velké“ místo „není to dobré“ atd., zrovna v tomto díle by se dal udělat seznam). Jinak tedy scéna s granátem byla „funny“, na tudle vzdálenost by byli na kousky.

6.12.2018 | 21:02:18
Pan_Skala

hmm další nové jméno pro McGeeho :) ale jsem teda zvědavý jak se dál vyvine ten závěr. Jinak taková fajnová epizodka na pohodu.

11.11.2018 | 14:27:50

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama