S16E14: Once Upon a Tim

S16E14: Once Upon a Tim

McGee neochotně navštíví svoji střední školu, poté co je jedinečné počítačové heslo, které použil jako puberťák, spojeno s vraždou na oddělení obranného transportu. Případ nabere obrátky, když vetřelec vrazí do McGeeho domu, aby ukradl jeho starobylý středoškolský počítač.

20.2.2019
12 740 000
41 minut

Základní info:

Režie: Tony Wharmby
Scénář: David J. North a Steven D. Binder
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Maria Bello (Jack Sloaneová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Margo Harshman (Delilah Fieldingová), Matthew Glave (velitel John McGee), Charles Tyler Kinder (malý McGee), Sammi-Jack Martincak (malá Chloe Craneová), Stephen Full (pan Lewis), Audrey Moore (Chloe Craneová), John Hartmann (inspektor Richard Sullivan), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

MO = modus operandi = typický styl činnosti (u zloďějů například způsob, jakým se dostávají do nemovitosti), používá se ovšem i mimo trestnou činnost.

@ Australan81: Těch „chyb“ je v každém díle dost, chtělo by to někde mít vlákno pro opravy. Ještě tedy doplním, že to je typ zloděje, co vniká do budov střechami, okny atd., zkrátka nenápadně a potichu jako kočka.

Btw špičkování mezi osazenstem je skoro „to tam“, a to bylo na seriálu to pravé.

24.1.2020 | 17:24:22
Australan81

Cat Burglar – opravdu není zlodějka koček :-D

7.4.2019 | 21:58:46
-Pako-

Díky za titule.. :-) skvělá práce. Těším se na další.

12.3.2019 | 22:37:17
Pan_Skala

Celkem dobrý díl i s těmi flashbacky do minulosti. Nick si z Tima asi bude dělat dlouho srandu … doufám, protože mi chybí to špičkování mezi Tonym a Timem.

10.3.2019 | 20:06:07

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama