S16E21: Judge, Jury...

S16E21: Judge, Jury...

Kasie zadá DNA vychladlého případu do systému a vyřeší tak 30 let starý případ, ale díra v legálním systému může podezřelého osvobodit. Také McGee navštíví elitní technologickou společnost v Sillicon Valley, která mu nabízí vysoce placenou pozici.

1.5.2019
11 800 000
44 minut

Základní info:

Režie: James Whitmore Jr.
Scénář: Christopher J. Waild
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Maria Bello (Jack Sloaneová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Mike Farrell (soudce Miles Deakin), Scott William Winters (Westley Clark), Cooper Huckabee (Kyle Larson), Anna Khaja (asistent státního návladního Eliza Hutchinsová), Jennifer Marsala (Jennifer Larsonová), Larry Bates (Malik Madson), Dionne Gipson (Mallory Maddenová), Lily Gibson (Clarissa), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

Takovou blbost jsem dlouho neviděl. Bez DNA v databázi člověka nenajdete, a když tam neměla být a nedá se s ní pracovat, tak člověka v podstatě nelze obvinit. Jádro blbosti je ale v tom, že soudce prohlásí, že na uvedeném základě není možno již člověka stíhat – co je to za kravinu??? Přece se sám přiznal, a to s DNA nijak nesouvisí … komedie!

25.1.2020 | 18:43:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama