S19E04: Great Wide Open

S19E04: Great Wide Open

Gibbs a McGee míří na Aljašku, kdežto zbytek týmu pracuje doma na odhalení spiknutí okolo sériového vraha.

12.10.2021
7 660 000
44 minut

Základní info:

Režie: Terrence O’Hara
Scénář: David North a Brenan Fehily
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Katrina Law (Jessica Knightová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), David McCallum (Ducky Mallard), Rocky Carroll (Leon Vance), Gary Cole (Alden Parker), John Hensley (Phil Hanover), Valarie Pettiford (Sonia Eberhartová), Wayne Charles Baker (Tunu Alonak), Erik Passoja (Wayne Sweeney) a Pam Dawber (Marcie Warrenová), … 

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DeadlyEagle

Rozhodnutí je to logické a všechny důvody k němu chápu. Ale bohužel, tímto pro mě seriál končí. Gibbs byl ten, co mě k němu napoprvé připoutal. Jeho pravidla, způsob jednání a vlastně celkový styl chování a přístupu, to bylo něco, co mě moc oslovilo a také určilo a pak dále i vedlo celý seriál. Díky za někdy drsné, někdy moc smutné, někdy přesladké, ale určitě nezapomenutel­né díly.

Pardon, ale Gibbse už nikdo z těch co zbyli nenahradí. Díky za vše, ale NCIS už teď bude něco jiného, než na co jsem se koukal a tolik miloval. Díky za osmnáct (a kousek) skvělých sezon.

19.10.2021 | 20:55:56

Stav titulků

Epizoda S20E08: Turkey Trot

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.¨

Nové postavy

V průběhu 18.-20. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama