S19E04: Great Wide Open

S19E04: Great Wide Open

Gibbs a McGee míří na Aljašku, kdežto zbytek týmu pracuje doma na odhalení spiknutí okolo sériového vraha.

12.10.2021
7 660 000
44 minut

Základní info:

Režie: Terrence O’Hara
Scénář: David North a Brenan Fehily
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Katrina Law (Jessica Knightová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), David McCallum (Ducky Mallard), Rocky Carroll (Leon Vance), Gary Cole (Alden Parker), John Hensley (Phil Hanover), Valarie Pettiford (Sonia Eberhartová), Wayne Charles Baker (Tunu Alonak), Erik Passoja (Wayne Sweeney) a Pam Dawber (Marcie Warrenová), … 

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DeadlyEagle

Rozhodnutí je to logické a všechny důvody k němu chápu. Ale bohužel, tímto pro mě seriál končí. Gibbs byl ten, co mě k němu napoprvé připoutal. Jeho pravidla, způsob jednání a vlastně celkový styl chování a přístupu, to bylo něco, co mě moc oslovilo a také určilo a pak dále i vedlo celý seriál. Díky za někdy drsné, někdy moc smutné, někdy přesladké, ale určitě nezapomenutel­né díly.

Pardon, ale Gibbse už nikdo z těch co zbyli nenahradí. Díky za vše, ale NCIS už teď bude něco jiného, než na co jsem se koukal a tolik miloval. Díky za osmnáct (a kousek) skvělých sezon.

19.10.2021 | 20:55:56

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama