S20E01: A Family Matter

S20E01: A Family Matter

Navazujíce na finále 19. řady, ve kterém se dal agent Alden Parker se svojí exmanželkou Vivian na útek, tým vyšetřuje, kdo z jeho minulosti by mohl držet proti němu osobní vendettu a snaží se očistit Parkerovo jméno. Požádají o pomoc členku havajského týmu, Jane Tennantovou, a počítačového specialistu, Ernieho Malika, kteří se mají ve městě setkat s ředitelem Leonem Vancem, aby se připravili na celosvětové vojenské cvičení. Společně musí najít jejich hlavního podezřelého, Havrana.

20.9.2022
5 820 000
42 minut

Základní info:

Režie: Tawnia McKiernan
Scénář: Scott Williams
Herci: Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Katrina Law (Jessica Knightová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), David McCallum (Ducky Mallard), Rocky Carroll (Leon Vance), Gary Cole (Alden Parker), Vanessa Lachey (Jane Tennantová), Jason Antoon (Ernie Malik), Erik Passoja (Wayne Sweeney), Michael Weston (Herman Maxwell), Susan Ruttan (Samantha Delfinová), Eric Lynch (poručík Gary Shay) s Teri Polo (Vivian Kolchaková) a Joe Spano (Tobias Fornell), … 

Foto: CBS

Upoutávka:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama