S20E05: Guardian

S20E05: Guardian

Agent Parker bude ochraňovat ředitele Vance po děsivém vpádu do jeho domu. A tým zjišťuje pokroky v kvetoucí romanci Jessiky a Jimmyho.

18.10.2022
6 910 000
43 minut

Základní info:

Režie: James Whitmore ml.
Scénář: Marco Schnabel
Herci: Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Katrina Law (Jessica Knightová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), David McCallum (Ducky Mallard), Rocky Carroll (Leon Vance), Gary Cole (Alden Parker), Elyse Levesque (Frauke Biedermannová), Marem Hassler (Lena Paulsenová), Marika Engelhardt (Elisabeth Wendersová), Dustin Seavey (Larry Sykes), Oscar Best (Phil Newcastle), … 

Foto: CBS

Upoutávka:Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Líbilo se mi to zasazení do jiné země (ne nepřátelské). Také po delší době se díl točil okolo Leona. Co se mi naopak nelíbilo, bylo obsazení McGeeho na úřadujícího ředitele NCIS. Má pouze titul staršího zvláštního agenta, to je od možné role „úřadujícího ředitele“ strašně daleko. V minulých sériích jsme se s různými asistenty / výkonnými asistenty ředitele setkali, ti mají být v ředitelově nepřítomnosti úřadujícími řediteli, ne snad? :)

webmaster
19.10.2022 | 0:17:40

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama