Jak bude vypadat příští rok na stanici CBS?

Jak bude vypadat příští rok na stanici CBS?

Stanice CBS zveřejnila svůj vysílací program v příští seriálové sezóně. Nebude se moc lišit od letošní uplynulé. Objeví se zde tři seriálové novinky a jedna reality show, které zaplní volná místa po zrušených seriálech. Díkybohu se tak nekonají žádné přesuny seriálů na jiné vysílací bloky.

0 0
12.6.2022

Zrušené seriály

Stanice CBS 18. května odhalila svoje schéma příští seriálové sezóny. V průběhu letošní sezóny jsme se museli rozloučit s několika seriály. Nejbolestivější ztrátou bylo Magnum P.I. (2018), které bylo po čtvrté řadě zrušeno. Nicméně probíhají domluvy se stanicí NBC, která o seriál projevila zájem.

(Chtěli byste, aby seriál pokračoval?, Foto: CBS)

Už v průběhu sezóny bylo oznámeno, že současná šestá řada Bulla bude poslední, takže Michaela Weatherlyho příští rok jako vynikajícího právnického experta, Jasona Bulla, neuvidíme. A už loni na podzim z vysílání vypadl SEAL Team, který se přesunul plně na streamovací službu stanice, Paramount+.

(Bull skončil, takže vysvitla naděje pro fanoušky NCIS, že by se příští rok mohl objevit v seriálu Tony?, Foto: CBS)

A z posledních dramatických seriálů byla zrušena novinka Good Sam. Tento nový lékařský seriál v hlavní roli se Sophií Bush a Jasonem Isaacsem, diváky nezaujal, takže se další řady nedočkáme.

Velkého škrtání se ale dočkali především sitcomy. Po druhé řady byli zrušeni B Positive a United States of Al. A sitcom na motivy profesionálního bowlera Toma Smallwooda, How We Roll, také pohořel.

(Good Sam sice měl lákavé obsazení, ale u toho asi skončil, Foto: CBS)

Nové seriály:

V příští seriálové sezóně se samozřejmě dočkáme nových seriálů. Z připravovaných seriálů se stanici CBS nelíbil žádný nový sitcom, takže příští rok bude na komedie velmi chudý. Bude to zachraňovat náš malý Sheldon.

Místo toho bylo objednáno více nových dramatických seriálů. Jsou to:

So Help Me Todd

(Foto: CBS)

Po zrušení Bulla tento seriál zaplní místo právnického seriálu. První synopse seriálu zní:

Navzdory rozdílným osobnostem talentovaný, ale neambiciózní soukromý vyšetřovatel, který je černou ovcí rodiny, neochotně souhlasí s tím, že bude pracovat jako interní vyšetřovatel pro svou panovačnou matku, úspěšnou právničku, která se vzpamatovává z nedávného rozpadu manželství.

Seriál mají na starost Liz Kruger a Craig Shapiro a v hlavních rolích se představí Marcia Gay Harden a Skylar Astin.

Thumbnail Play icon

Fire Country

(Foto: CBS)

Po vzoru NBC nám stanice nabídne hasičský seriál tentokrát z více venkovského prostředí:

Mladý odsouzenec Bode Donovan, který hledá vykoupení a zkrácení trestu odnětí svobody, se zapojí do hasičského programu, který ho navrátí do jeho malého rodného města v severní Kalifornii, kde spolu s dalšími vězni pracují po boku elitních hasičů na hašení rozsáhlých požárů v celém regionu. Seriál je inspirován zkušenostmi Maxe Thieriota, který vyrůstal v severní Kalifornii, kde docházelo k mnoha požárům.

Kromě Maxe Thieriota budou v seriálu hrát Billy Burke, Kevin Alejandro, Diane Farr, Stephanie Arcila, Jordan Calloway či Jules Latimer.

Thumbnail Play icon

East New York

(Foto: CBS)

Posledním dramatickým seriálem je nový policejní seriál.

Regina Haywoodová je nově povýšená zástupkyně inspektora pro východní New York, dělnickou čtvrť na okraji Brooklynu. Vede různorodou skupinu důstojníků a detektivů, z nichž někteří se zdráhají využívat její kreativní metody služby a ochrany uprostřed společenských otřesů a raných zárodků gentrifikace.

V hlavní roli se představí Amanda Warren. Sekundovat jí budou Kevin Rankin, Jimmy Smits, Ruben Santiago-Hudson, Richard Kind, Elizabeth Rodriguez, Lavel Schley a Olivia Luccardi.

Thumbnail Play icon

Kromě dramatických seriálů se dočkáme i nové reality show, The Real Love Boat.

Schéma sezóny:

Dostáváme se tedy k samotnému schéma sezóny. To vypadá následovně:

den 8:00 9:00 10:00
pondělí The Neighborhood / Bob Hearts Abishola NCIS NCIS: Hawai'i
úterý FBI FBI: International FBI: Most Wanted
středa Survivor The Amazing Race The Real Love Boat
čtvrtek Young Sheldon / Ghosts So Help Me Todd CSI: Vegas
pátek S.W.A.T. Fire Country Blue Bloods
neděle The Equalizer East New York NCIS: Los Angeles

Jak tedy vidíte, žádné velké změny oproti letošku nenastaly. Pondělí začíná sitcomy, poté následuje NCIS a jeho nový spin-off, NCIS: Hawai'i – tyto seriály se na tento den přesunuly už minulý rok.

Úterky patří seriálům ze světa FBI. Středa je na stanici CBS ve znamení reality show. Čtvrtek započne sitcom Young Sheldon, poté následuje úspěšná komediální novinka GhostsRose McIver v hlavní roli. V devět hodin pak pokusí prorazit nová právnická novinka a večer bude uzavírat druhá řada CSI: Vegas, kterou nakonec stanice prodloužila, i když se mělo jednat jen o miniseriál.

Na páteční večer se znovu vrací S.W.A.T., který sice loni také v tento den začal, ale pak se musel přestěhovat do nedělního vysílacího bloku. Po jednotce rychlého nasazení se do boje pustí hasiči a večer uzavře Spravedlnost v krvi. V sobotu se v Americe novinky nedávají, protože se mnoho lidí na televizi nedívá. V neděli už jsou všichni občané doma, takže je pravý čas na oddychovou akčňárnu, The EqualizerQueen Latifah v hlavní roli. Po ní budou vyšetřovat policisté z východního New Yorku a do třetice se přesuneme na druhý konec Států, do Los Angeles, kde se svou čtrnáctou řadou dorazí poslední seriál ze světa NCIS, NCIS: Los Angeles.

(Mnoho policejních seriálů doplní nový hasičský seriál a právnická novinka, Foto: CBS)

Které seriály ze stanice CBS sledujete? Dáte novinkám šanci?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama