V dalším díle se vrátí dvě známé tváře

V dalším díle se vrátí dvě známé tváře

V následující epizodě Third Wheel se na scéně objeví dva Gibbsovi kamarádi, Tobias Fornell a kapitán Philip Brooks. Co dalšího víme o díle, se dozvíte v článku.

5 0
11.10.2018

Gibbs v příštím díle bude trávit dovolenou ve své osamocené chatce v lesích. Bohužel jeho klid přeruší dva staří kamarádi: Tobias Fornell a kapitán Philip Brooks. Společných klidných chvil si ale neužijí, protože jim z NCIS zavolají a oznámí, že se v okolních lesích ukrývá zloděj. Nezbývá jim nic jiného než ho vypátrat. 

Tobiase C. Fornella hraje Joe Spano. S touto postavou se potkáváme už od prvního dílu našeho seriálu, kdy se v každé řadě objevil alespoň jednou. Jakožto starší agent FBI pracoval vždy s naším týmem NCIS, když bylo potřeba spojit síly obou agentur. Vzal si za ženu Diane Sterlingovou, bývalou Gibbsovu manželku, se kterou mu to, stejně jako Gibbsovi, nevyšlo a rozešli se. Mají spolu dceru Emily. V minulé řadě byl nucen z FBI odejít, protože vyšlo najevo jeho velké pochybení ve starém případě. Od té doby pracuje jako soukromý detektiv.


Kapitána Philipa Brookse diváci tolik neznají, ale už jsme se s ním také mohli setkat, a to v díle Fallout. Gibbs mu tehdy šel na slavnostní memoriál, protože se myslelo, že zemřel, když byla potopena jeho loď. Po slavnosti ho ale našel ukrytého v tajném sklepě v jeho domě. Poté se Gibbs se svým týmem snažili přijít, kdo chce kapitána zabít. Philipa Brookse hraje Don Lake, který je známější spíše jako scenárista a producent.

Oficiální synopse dílu zní:

Gibbsova dovolená v jeho osamocené chatce je přerušena překvapivou návštěvou kamarádů a hovorem z NCIS, který mu oznámí, že se v okolních lesích ukrývá zloděj.

(Gibbs vyráží na cestu. A z chaty ho pozorují Fornell s Brooksem.)

Těšíte se na tento díl? Jste spokojeni s pravidelnými návraty Fornella do seriálu? A jak vás zaujalo, že se vrátí i kapitán Philip Brooks? Dejte nám do komentářů vědět.

Zdroj článku a foto: SpoilerTV/CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S17E01: Out of the Darkness

sk100%
DOKONČENO

Hledáme překladatele, který byl se ujal překladu tohoto seriálu. Pokud umíš dobře anglicky, máš nějaké zkušenosti s překladem a chtěl bys pro nás seriál překládat, napiš @xflori01 zprávu.

Reklama

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama