Alden Parker

Alden Parker

Bývalý agent FBI a nový velitel hlavního týmu NCIS

Sezóny 2
2021 - 2023

Zvláštní agent Alden Parker se poprvé objevil ve druhém díle 19. řady, Nearly Departed, jako agent FBI, který řeší případ sériového vraha. Toho, po jehož stopě šel i Gibbs a Marcie Warrenová. Parker se tak přidal ke společnému vyšetřování. Nelibě sice nesl, že se vyšetřování účastní i suspendovaný Gibbs, který může mít proti vrahovi zášť, protože ten mu nechal vybouchnout novou loď málem i s ním.

Sériového vraha a celé spiknutí za všemi vraždami nakonec společnými silami rozkryjí. Ale agentura mu přikázala Gibbse zatknout, protože ten ukradl Parkerovi auto a spolu s vrahem odjeli pryč. A ten pak za záhadných okolností vyletěl do pověří. Parker nakonec ale Gibbse pustí, protože si prošel jeho pestrou minulost a promluvil si se svým kolegou a Gibbsovým kamarádem, Tobiasem Fornellem. To se logicky nelíbilo jeho šéfům a za neuposlechnutí rozkazů ho vyrazili.

Parker se během vyšetřování zalíbil řediteli Vanceovi a samotnému Gibbsovi, kteří mu poté navrhli, aby místo Gibbse převzal místo velitele hlavního vyšetřovacího týmu NCIS.

(Foto: CBS)

Objevil se v dílech:

  • 19. ŘADA – Hlavní postava (od 2. dílu)
  • 20. ŘADA – Hlavní postava

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama