NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Clayton Jarvis

Clayton Jarvis

Clayton Jarvis

Zesnulý tajemník Námořnictva

Sezóny 4
2011 - 2013

Clayton Jarvis byl tajemník Námořnictva od konce osmé řady v díle Pyramid, kdy rezignoval předchozí tajemník Phillip Davenport. Je starým kamarádem ředitele Vance a poprvé je viděn na setkání s ním a Tonym DiNozzem. Přiřadí Tonymu tajnou misi prošetřit agenta NCIS, který vypouští z agentury informace. Podal Tonymu složku s jeho jménem, ale diváci až do dílu Nature of the Beast nevěděli o koho se jedná. V tomto díle bylo odhaleno, že krtkem je Simon Cade, člen týmu E.J. Barrettové. Ale na něj to bylo pouze nastraženo – Jarvis dostával od Seana Lathama dezinformace. Nicméně i tak byl přínosem týmu – když se objevila Barrettová, lhal Seanovi a věděl, že tyto informace vyzradí a tím ho dostanou. Později také pomáhá NCIS dostat osobu, která ho vydírá. V premiérovém dílu 11. řady se stal obětí bomby. Po Jarvisově smrti se novou tajemnicí stala Sarah Porterová.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E13: Misconduct

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás