EJ Barrettová

EJ Barrettová

Zvláštní agentka NCIS. Vedla tým, který se snažil dopadnout Přístavního vraha.

Sezóny 2
2011 - 2012

Erica Jane „E.J.“ Barrettová je agentka NCIS přeřazena do Washingtonu v díle One Last Score v osmé řadě. Původně byla velitelkou hlavního vyšetřovacího týmu ve španělské Rotě, čímž získala DiNozzovu pozornost, protože mu byla tato pozice nabídnuta ve čtvrté řadě v díle Singled Out. Její přítomnost zvětšila napětí mezi Gibbsem a ředitelem Vancem, protože původně věřila, že byla přeřazena do hlavního města kvůli rozpočtovým škrtům. Nicméně v díle Two-Faced bylo odhaleno, že byla přeřazena, aby mohla stíhat sériového vraha známého jako „Přístavní vrah“. Když je jeden z jeho obětí nalezen uvnitř jurisdikce MCRT, Vance vytvoří údernou jednotku, která ho má dopadnout a Barrettovou jmenoval hlavním vyšetřovatelem. Gibbs začal podezírat Barrettovou a DiNozzu, že spolu začali chodit, čímž by narušili loajalitu vlastním týmům. Ve finále osmé řady je odhaleno, že je neteří bývalého tajemníka Námořnictva Phillipa Davenporta.

E.J. a její tým jsou na konci dílu Swan Song přepadeni. Její členové týmu Gayne Levin a Simon Cade jsou postřeleni a Levin je zabit. E.J. přežije, ale je zanechána v kufru auta. Poté co ji Gibbs zachrání, ji Přístavní vrah vezme jako rukojmí, ale Gibbs ji znovu zachrání. E.J. se poté vzdá své funkce v NCIS, ale předtím ještě vyjme malý mikročip z Levinovy ruky. Na konci osmé řady je DiNozzovi přiřazen úkol, aby se postaral o agenta, který prodává vysoce tajné informace. V premiérovém díle deváté řady Nature of the Beast ji Tony zastaví a přistihne ji s mikročipem. E.J. mu prozradí, že ji Levin požádal, že kdyby se mu něco stalo, tak má donést mikročip kapitánu Felixi Wrightovi.


Nicméně kapitán byl zavražděn a na E.J. s Tonym zaútočí neznámý vrah. Obrátí se na Gibbse o pomoc a E.J. mu řekne, že neví, co je na mikročipu. V uličce se setká s členem jejího týmu, Simonem Cadem. DiNozzo to čekal a hodlal Cade zatknout, protože to byl on, kdo prodával ony informace. Nicméně Cade o ničem nevěděl a všichni tři si uvědomí, že byli zneužiti. V tu chvíli se na ně začne střílet, Cade je smrtelně postřelen, E.J. to schytá do žaludku a Tony do ramene.

Je odhaleno, že oním střelcem byl Casey Stratton, vydávající se za agenta FBI. E.J. se poté schová, aby unikla jeho pozornosti. Později zavolá o pomoc poddůstojníkovi, ale ten zemře z rukou neznámého zabijáka. Gibbs a jeho tým jeho smrt v díle Housekeeping vyšetřují, čímž se jejich cesty znovu zkříží. Poté co dostanou zabijáka, který ji celý rok sledoval, vrátí se zpátky domů na dovolenou.

(E.J. se svým týmem, Foto: CBS)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S19E21: Birds of a Feather

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Druhý díl crossoveru v rámci NCIS: Hawai'i je také přeložený a titulky najdete na webu daného seriálu.

Nové postavy

V průběhu osmnácté a devatenácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama