NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Emily Fornellová

Emily Fornellová

Emily Fornellová

Dcera Tobiase Fornella a Diane Sterlingové

Sezóny 5
2013 - 2019

Emily Fornellová je dcera agenta Tobiase Fornella a Diane Sterlingové. Poprvé se objevila ve čtvrté řadě, kde ji hrála Payton Spencer. V 11. řadě v díle Devil's Triad je unesena a následně zachráněna analystkou NSA Ellie Bishopovou. V dvanácté řadě je viditelně rozhozená po smrti její matky. V díle Cabin Fever přišla za Gibbsem, aby jí pomohl, když byl její otec zatknut DUI. Později se objeví v díle Dead Letter, kde rychle zjistí, že byl její otec vážně zraněn neznámým nájemným vrahem. Z hněvu a žalu (hlavně ani ne rok po vraždě její matky) naléhá na Gibbse, aby jí přísahal, že najde toho, kdo mu to udělal a nechá ho za to zaplatit. Později znovu zavolá Gibbsovi, aby jí pomohl, když sestra v nemocnici odmítne resuscitovat Fornella, protože měl v kartě napsáno „neresuscitovat“.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E11: Gut Punch

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás