NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Jake Malloy

Jake Malloy

Jake Malloy

Advokát NSA a bývalý manžel Bishopové.

Sezóny 2
2014 - 2015

Jake Malloy je bývalý manžel agentky NCIS Ellie Bishopové a advokát Národní bezpečnostní agentury (NSA). S šéfem Ellie, dohlížejícím zvláštním agentem Leroyem Jethro Gibbsem, se stali dobrými kamarády. Poté co se Ellie přesunula z NSA do NCIS, začalo jejich manželství vykazovat známky „stresu“, což Jake připisoval skutečnosti, že už spolu nemůžou během dne mluvit o svých případech, jak kdysi. Nicméně v devátém díle 13. řady, Day in Court bylo odhaleno, že byl Jake neupřímný a měl s kolegyní Taylor Matthewsovou poměr. Po tomto odhalení se Bishopová vrátila domů do Oklahomy, aby si dala chvíli pauzu od všeho. Později v díle Spinning Wheel přišel Jake za Bishopovou, aby se jí omluvil za svou nevěru, ale ona poznala, že poměr byl pouze jedním z symptomů jejich rozpadajícího se manželství, a řekla mu, že je konec.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S19E04: Great Wide Open

cz100%
DOKONČENO
sk70%

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Přivítáme...

Gary Cole a Katrina Law se přidávají k hlavnímu obsazení

Gary Cole a Katrina Law se přidávají k hlavnímu obsazení

V 19. řadě budeme mít v seriálu dvě nové hlavní postavy. To, že se k týmu přidá Katrina Law jako agentka Jessica Knightová není nic překvapujícího, ale agent Alden Park v podání Garyho Colea už ano. Nahradí Gibbse jako velitele týmu?

Seriály ze stejného světa

Reklama

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás