NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Jake Malloy

Jake Malloy

Jake Malloy

Advokát NSA a bývalý manžel Bishopové

Sezóny 2
2014 - 2015

Jake Malloy je bývalý manžel agentky NCIS Ellie Bishopové a advokát Národní bezpečnostní agentury (NSA). S šéfem Ellie, dohlížejícím zvláštním agentem Leroyem Jethro Gibbsem, se stali dobrými kamarády. Poté co se Ellie přesunula z NSA do NCIS, začalo jejich manželství vykazovat známky „stresu“, což Jake připisoval skutečnosti, že už spolu nemůžou během dne mluvit o svých případech, jak kdysi. Nicméně v devátém díle 13. řady, Day in Court bylo odhaleno, že byl Jake neupřímný a měl s kolegyní Taylor Matthewsovou poměr. Po tomto odhalení se Bishopová vrátila domů do Oklahomy, aby si dala chvíli pauzu od všeho. Později v díle Spinning Wheel přišel Jake za Bishopovou, aby se jí omluvil za svou nevěru, ale ona poznala, že poměr byl pouze jedním z symptomů jejich rozpadajícího se manželství, a řekla mu, že je konec.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E11: Gut Punch

cz33%
Odhadované dokončení 14.4. | 22:00
sk33%
Odhadované dokončení dnes 22:00

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás