Jonathan Cole

Jonathan Cole

Bývalý voják zvláštních jednotek a člen Přízračné pětky.

Sezóny 1
2011 - 2012

Jonathan Cole, alias agent FBI Casey Stratton, je jeden hlavních padouchů deváté řady. Býval to člen „Přízračné pětky“, tajného týmu agentů přiřazených ke Strážní flotile, která měla za úkol ochranu Námořnictva Spojených států. Po rozpuštění Pětky Cole zdivočí a začne spolupracovat s Seanem Latham, zkorumpovaným ředitelem zvláštních operací NCIS a také bývalým členem Přízračné pětky. Cole a Latham se rozhodnou prodat mikročipy patřící členům Pětky, které poskytují majitelům nevídaný přístup do sítě Námořnictva. Cole se poprvé objevil v Nature of the Beast jako agent FBI Casey Stratton, který měl za úkol vyšetřit střelbu na Tonyho DiNozzy. DiNozzo, jehož mozek vzpomínky na střelbu vymazal, se pokusí vzpomínky znovu vybavit a spojí s agenty NCIS Simonem Cadem a EJ Barrettovou. Jeho vyšetřování se točí okolo mikročipu, který Barrettová vyjmula z těla Gaynea Levina, který také sloužil v Přízračné pětce, ale skončil jako poslední oběť poručíka Jonase Cobba, Přístavního vraha. Cole zmanipuluje DiNozzu, Barrettovou a Cadea, aby se navzájem podezírali a poté, co se všichni tři setkají, je chce všechny naráz zabít a utéct pryč s mikročipem. Cole zabije Cadea, zraní DiNozzu a mine Barrettovou, která uteče. Později přijde za DiNozzem do nemocnice, ale protože je hlídaný, tak ho nemůže zabít. Cole se znovu objeví v díle Housekeeping, kde se snaží zabít Barrettovou, která po dlouhé době „vyšla na světlo“. Poté co jeho první pokus selhal, Latham poradí Coleovi, aby se mise vzdal, ale Cole odmítne a Lathama zabije. V té době NCIS zjistí jeho pravou identitu a naláká Colea do domu, kde mají být Barretová a DiNozzu. Dům ale je prázdný a Cole je zadržen. Naposledy se objeví v díle Till Death Do Us Part, kde ho Gibbs využije, aby se dostali blíže k teroristovi Harper Dearingovi. Cole souhlasí za podmínky snížení doby jeho trestu, ale Dearing už o tomto pokusu věděl. Cole je zabit, když se snažil zneškodnit bombu, kterou Dearing zanechal před velitelstvím NCIS. Ačkoli Cole nikdy neřekl důvody, proč zločiny páchal a proč se stal zrádcem, řekl, že věřil, že to dělá kvůli správným důvodům.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VictoriaF

Škoda, že jsme si ho neužili více. Měl potenciál. V rámci padouchů patří k mým oblíbeným.

12.6.2020 | 16:56:30

Stav titulků

Epizoda S19E20: All or Nothing

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Druhý díl crossoveru v rámci NCIS: Hawai'i je také přeložený a titulky najdete na webu daného seriálu.

Nové postavy

V průběhu osmnácté a devatenácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama