NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Jonathan Cole

Jonathan Cole

Jonathan Cole

Bývalý voják zvláštních jednotek a člen Přízračné pětky

Sezóny 1
2011 - 2012

Jonathan Cole, alias agent FBI Casey Stratton, je jeden hlavních padouchů deváté řady. Býval to člen „Přízračné pětky“, tajného týmu agentů přiřazených ke Strážní flotile, která měla za úkol ochranu Námořnictva Spojených států. Po rozpuštění Pětky Cole zdivočí a začne spolupracovat s Seanem Latham, zkorumpovaným ředitelem zvláštních operací NCIS a také bývalým členem Přízračné pětky. Cole a Latham se rozhodnou prodat mikročipy patřící členům Pětky, které poskytují majitelům nevídaný přístup do sítě Námořnictva. Cole se poprvé objevil v Nature of the Beast jako agent FBI Casey Stratton, který měl za úkol vyšetřit střelbu na Tonyho DiNozzy. DiNozzo, jehož mozek vzpomínky na střelbu vymazal, se pokusí vzpomínky znovu vybavit a spojí s agenty NCIS Simonem Cadem a EJ Barrettovou. Jeho vyšetřování se točí okolo mikročipu, který Barrettová vyjmula z těla Gaynea Levina, který také sloužil v Přízračné pětce, ale skončil jako poslední oběť poručíka Jonase Cobba, Přístavního vraha. Cole zmanipuluje DiNozzu, Barrettovou a Cadea, aby se navzájem podezírali a poté, co se všichni tři setkají, je chce všechny naráz zabít a utéct pryč s mikročipem. Cole zabije Cadea, zraní DiNozzu a mine Barrettovou, která uteče. Později přijde za DiNozzem do nemocnice, ale protože je hlídaný, tak ho nemůže zabít. Cole se znovu objeví v díle Housekeeping, kde se snaží zabít Barrettovou, která po dlouhé době „vyšla na světlo“. Poté co jeho první pokus selhal, Latham poradí Coleovi, aby se mise vzdal, ale Cole odmítne a Lathama zabije. V té době NCIS zjistí jeho pravou identitu a naláká Colea do domu, kde mají být Barretová a DiNozzu. Dům ale je prázdný a Cole je zadržen. Naposledy se objeví v díle Till Death Do Us Part, kde ho Gibbs využije, aby se dostali blíže k teroristovi Harper Dearingovi. Cole souhlasí za podmínky snížení doby jeho trestu, ale Dearing už o tomto pokusu věděl. Cole je zabit, když se snažil zneškodnit bombu, kterou Dearing zanechal před velitelstvím NCIS. Ačkoli Cole nikdy neřekl důvody, proč zločiny páchal a proč se stal zrádcem, řekl, že věřil, že to dělá kvůli správným důvodům.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VictoriaF

Škoda, že jsme si ho neužili více. Měl potenciál. V rámci padouchů patří k mým oblíbeným.

12.6.2020 | 16:56:30

Stav titulků

Epizoda S18E11: Gut Punch

cz66%
Odhadované dokončení zítra 22:00
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás