NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Margaret Allison Hartová

Margaret Allison Hartová

Margaret Allison Hartová

Obhájkyně

Sezóny 1
2010 - 2010

Margaret Allison Hartová je advokátka. Poprvé se objevila, když ji kontaktoval plukovník Marton Bell, když byl zadržen mexickou policií za stíhání člověka za odměnu. Hartové se podařilo ho dostat z vězení za podmínky, že neopustí Mexiko. Protože byl ale pomstychtivý, poslal Bell Hartovou do Washingtonu, aby hájila ty, kteří budou zapleteni do Gibbsových vyšetřování (Gibbs byl ten, který ho poslal do vězení). Hartová tak vezme každý případ, který má něco s Gibbsem společného a její schopnosti právničky jsou rovnocenné s Gibbsovými schopnosti vyšetřovatele. I přes jejich nepřátelství to Hartovou a Gibbse táhne k sobě. Bylo naznačeno, že si i na konci jednoho dílu dali pusu. V díle Mother's Day, kdy se Shannonina matka stane podezřelou ve vyšetřování vraždy, protože je oběť spojena s kartelem, který je zodpovědný za smrt Shannon a Kelly, Gibbs najme Hartovou, aby ji hájila. Úmyslně dělal ve vyšetřování chyby, aby ji nemohli zatknout a soudit, takže ji Hartová mohla dostat z vazby NCIS. V díle Patriot Down Abby napsala zprávu o vraždě mexického drogového dealera Pedra Hernandeze, zločinu, který spáchal v roce 1991 Gibbs, protože mu Hernandez zabil manželku a dceru. Zpráva ale nikdy do Mexika nedorazila, protože ji zadržela Hartová. V posledním díle, kde se ukázala, v Rule Fifty-One, řekla Gibbsovi, že ta zpráva mu ukončí kariéru, a pokud by to tak skončilo, tak že ho bude ráda hájit. Mimo obrazovku dá poté výpověď u NCIS a zprávu si vezme s sebou, aby ochránila Gibbse od Palomy Reynosaové a Alejandra Rivery, dvou dětí Hernandeze, kteří Gibbsovi za smrt svého otce přísahali pomstu. Poté co Alejandro omylem zabije Palomu, protože si ji splete s Gibbse, je zatknut, Hartová poslala zprávu zpět Vanceovi, který ji uložil do sejfu.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E12: Sangre

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás