NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Nick Torres

Nick Torres

Nick Torres

Zvláštní agent NCIS

Sezóny 5
2016 - 2020

Nicholas „Nick“ Torres je agent v utajení, který se poprvé objevil v premiérovém díle 14. řady, Rogue. Agentem v hlubokém utajení byl dlouhé roky, ale když jeho tajná identita byla vyzrazena a zjistil, že život jeho sestry může být v ohrožení, spěchal do DC, aby ji ochránil. Během toho zkřížil cesty s Gibbsovým týmem.

Poté co spolu spolupracovali a dostali útočníky, bylo mu spolu s Alex Quinnovou nabídnuto místo v týmu. Nick má často se znovu přizpůsobit normálnímu životu a pracovat v týmu; ze začátku měl problém nosit na místa činu vestu a kšiltovku NCIS. Práce v utajení mu poskytla velkou škálu schopností a jeho bojové schopnosti jsou vynikající, ale také taky jsou jeho metody práce velmi nepředvídatelné.


Také se nebojí porušit pravidla, když je to potřeba, ale také se kvůli tomu dostane někdy do sporu s Gibbsem. Nick je velmi charismatický, vtipný a umí se orientovat v společenských situacích. Na stole má obrázek ženy, kterou kdysi miloval, ale která jako teenager umřela na rakovinu. Je velmi pověrčivý všeho co se týká smrti.

Má velmi přátelské rivalství s Claytonem Reevesen a oba si navzájem snaží dokázat, že jsou lepší. V díle High Tide jdou Torres a Ellie Bishopová do utajení jako pár. Oba si to velmi užijí a od té doby je mezi nimi vzájemná přitažlivost. V díle Death from Above Torres přiznal, že k Bishopové chová city. Během 17. řady Ziva povzbuzovala Nicka, aby city Bishopové odhalil, jelikož jejich vztah je podobný jak byl její s Tonym DiNozzem.

Objevil se v dílech:

  • 14. ŘADA – Hlavní postava
  • 15. ŘADA – Hlavní postava
  • 16. ŘADA – Hlavní postava
  • 17. ŘADA – Hlavní postava
  • 18. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E07: The First Day

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v pátek.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

Reklama

Rozloučíme se

Maria Bello opouští NCIS

Maria Bello opouští NCIS

V průběhu osmnácté řady se budeme muset rozloučit s Jack Sloaneovou, jelikož bylo oznámeno, že se její představitelka Maria Bello objeví pouze v prvních osmi dílech.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás