Nick Torres

Nick Torres

Zvláštní agent NCIS.

Sezóny 7
2016 - 2023

Nicholas „Nick“ Torres je agent v utajení, který se poprvé objevil v premiérovém díle 14. řady, Rogue. Agentem v hlubokém utajení byl dlouhé roky, ale když jeho tajná identita byla vyzrazena a zjistil, že život jeho sestry může být v ohrožení, spěchal do DC, aby ji ochránil. Během toho zkřížil cesty s Gibbsovým týmem.

Poté co spolu spolupracovali a dostali útočníky, bylo mu spolu s Alex Quinnovou nabídnuto místo v týmu. Nick má často se znovu přizpůsobit normálnímu životu a pracovat v týmu; ze začátku měl problém nosit na místa činu vestu a kšiltovku NCIS. Práce v utajení mu poskytla velkou škálu schopností a jeho bojové schopnosti jsou vynikající, ale také taky jsou jeho metody práce velmi nepředvídatelné.

Také se nebojí porušit pravidla, když je to potřeba, ale také se kvůli tomu dostane někdy do sporu s Gibbsem. Nick je velmi charismatický, vtipný a umí se orientovat v společenských situacích. Na stole má obrázek ženy, kterou kdysi miloval, ale která jako teenager umřela na rakovinu. Je velmi pověrčivý všeho co se týká smrti.

Má velmi přátelské rivalství s Claytonem Reevesen a oba si navzájem snaží dokázat, že jsou lepší. V díle High Tide jdou Torres a Ellie Bishopová do utajení jako pár. Oba si to velmi užijí a od té doby je mezi nimi vzájemná přitažlivost. V díle Death from Above Torres přiznal, že k Bishopové chová city. Během 17. řady Ziva povzbuzovala Nicka, aby city Bishopové odhalil, jelikož jejich vztah je podobný jak byl její s Tonym DiNozzem.

Objevil se v dílech:

  • 14. ŘADA – Hlavní postava
  • 15. ŘADA – Hlavní postava
  • 16. ŘADA – Hlavní postava
  • 17. ŘADA – Hlavní postava
  • 18. ŘADA – Hlavní postava
  • 19. ŘADA – Hlavní postava
  • 20. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama