NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Thomas Morrow

Thomas Morrow

Thomas Morrow

Bývalý ředitel NCIS a starší divizní šéf na Ministerstvu vnitřní bezpečnosti

Sezóny 7
2003 - 2016

Thomas Morrow byl do začátku třetí řady ředitelem NCIS. Poprvé se objevil v pilotních dílech NCIS v seriálu JAG, Ice Queen a Meltdown. Jako ředitel NCIS se naposled objevil v premiérovém díle třetí řady Kill Ari (1), kdy přijme nabídku pozice staršího divizního šéfa na Ministerstvu vnitřní bezpečnosti.

V průběhu prvních dvou řad se objevil v několika epizodách, ale oproti svým následovníkům, ředitelům Jenny Shepardové a Leonu Vanceovi, nebyl součástí hlavního obsazení seriálu. Tím pádem se také méně angažoval do případů týmu (s výjimkou terorismu a hrozeb národní bezpečností) a velkou část času strávil v MTACu, kde dohlížel na globální dohled NCIS.


Ačkoli to vypadalo, že má Gibbse rád, oproti Jenny a Vanceovi byl mnohem méně tolerantní vůči jeho osobnímu stylu a metodám; a měl mnohem vážnější a přísnější vystupování. Gibbs ho oslovoval pouze „pane“, což může být kvůli tomu, že byl Gibbs bývalý střelecký seržant u Námořní pěchoty a Morrow bývalý kontraadmirál u Námořnictva.

Morrow se znovu objevil v 10. řadě v dílech Chasing Ghosts a Berlin jakožto výše zmíněný divizní šéf na Ministerstvu vnitřní bezpečnosti. Také se objevil v premiérovém díle 11. řady Whiskey Tango Foxtrot, kde byl vážně zraněn po výbuchu, který zabil tajemníka Námořnictva, Claytona Jarvise. Morrow později informoval Vance, že teroristická skupina Bratrstva pochyb je zodpovědná za bomby mířené na bývalou zvláštní agentku NCIS Zivu Davidovou. V třinácté řadě v díle Return to Sender je nalezen mrtvý, střelený do hlavy odstřelovačem. Prvně si tým myslel, že ho zabil britský špeh Jacob Scott, ale později bylo odhaleno že pravým vrahem byl bývalý agent CIA Trent Kort.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E11: Gut Punch

cz33%
Odhadované dokončení 14.4. | 22:00
sk99%

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás