NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Trent Kort

Trent Kort

Trent Kort

Nepoctivý agent CIA

Sezóny 5
2006 - 2016

Trent Kort se poprvé objevil ve čtvrté řadě v díle Smoked jako agent CIA. Poctivě se ale nikdy nechová – vždy ale ze všech pokusů o zachycení nějaké nelegální činnosti vyklouzne – vždy si dělá vše podle svého. Má tendenci lhát lidem do tváří, dokonce i Gibbsovi. Se všemi v Gibbsově týmu ale dokáže udržovat neutrální vztah, kromě DiNozzy – v díle Bury Your Dead mu nechá vybouchnout auto a vyzradí La Grenouilleovi informace o Tonyho vztahu s jeho dcerou, i když se jedná o misi v utajení. Nicméně bylo vidět, že má uvnitř CIA silné vazby, jelikož se mu podařilo Gibbsovi obstarat složky o Duckym a Vanceovi. Také se uvažovalo, že to Kort zabil La Grenouilliho, i když v tom hrála roli Jenny Shepardová, jelikož kulky z jejího Glocku měly stejné drážkování jako kulka, která zabila Žabáka. Po incidentu s Žabákem byl Kort odvolán z terénu. Později přišel Kort za Gibbsem s prosbou, aby mu pomohl dostat nejhledanějšího zločince NCIS a získat tak zločincových 300 milionů dolarů, které by CIA mohla využít – a zajistilo by mu to tak zpátky jeho práci v terénu. Gibbs věřil, že Kort může být za stolem nebezpečnější než v terénu.

Kort se vrátil zpět v osmé řadě, kdy se snažil dostat poručíka Jonase Cobba, Přístavního vraha. I když jeho identitu znal od začátku vyšetřování, pokusil se zachránit jednu z Cobbových obětí; což ho stálo levé oko. Později bylo odhaleno, že byl tréninkovým důstojníkem Operace Frankenstein, programu „super vojáků“, kterého byl Cobb součástí. Cobbs se chtěl pomstít všem, co z něj vraha udělali, což zahrnovalo Kurta, kterého na konci řady unesl spolu s Jimmy Palmerem a E.J. Barrettovou. Nicméně jeho pravým cílem byl ten, který program vymyslel: tajemník Námořnictva Phillip Davenport. Během čekání na něj všechny tři mučil vodní hadicí, aby jim připomněl, co všechno během tréninku musel zažít. Cobb je ale zabit dříve, než někoho zabije.


Kort se vrátil v třinácté řadě v díle S13E23 Dead Letter a místo oka měl skleněnou náhradu. Zaútočil na agentu MI6, Claytona Reevese. Později bylo odhaleno, že Kort je zodpovědný za nařknutí britského agenta Jacoba Scott za prodej jaderných tajemství Rusům, za kterými stál on. Kort se v řadě stal hlavním padouchem a bylo odhaleno, že stojí za údajnou smrtí Zivy Davidové, jelikož najmul zabijáka, který spálil dům Eliho Davida v Izraeli. Nakonec byl konfrontován Reevesem, týmem NCIS a agentkou FBI Tess Monroevou a zabit.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E13: Misconduct

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás