New Girl (Nová holka) Co nás čeká v sedmé sérii?

Co nás čeká v sedmé sérii?

Co nás čeká v sedmé sérii?

Seriál New Girl byl na poslední chvíli obnoven pro sedmou a zároveň poslední řadu, která bude mít méně epizod, ve kterých se dočkáme také časového posunu.


10 1
22.6.2017

Seriál New Girl je pro stanici Fox důležitým seriálem a po dlouhé době také komedií, která se vysílá dlouhodobě. Na Fox se stal nejlépe hodnoceným komediálním seriálem. Když tedy skončila šestá série, tak každý předpokládal, že komedie dostane řádné zakončení v podobě další řady.

Dlouho jsme však čekali na zprávu o obnovení seriálu a objevilo se i pár zvěstí, že by mohl seriál šestou řadou skončit, a byl by tak zrušen bez řádného rozloučení. To se však nestalo a New Girl se dočkalo sedmé a poslední série, která nejspíš bude mít jenom osm epizod.


To, že nebyl seriál tak dlouho obnoven, zapříčinilo několik událostí. Jednou z nich bylo i to, že herečka Zooey Deschanel je na mateřské, protože nedávno porodila své druhé dítě, a druhou příčinou bylo, že většina hlavních postav se k natáčení nemůže vrátit dříve než na podzim. Takže se po šesté sérii stanice Fox rozhodovala, zda ukončit šestou sérií.

Na poslední chvíli se výkonná producentka Liz Meriwether rozhodla seriál objednat pro poslední sérii. V této nové řadě se dočkáme časového posunu, protože sedmá řada se bude odehrávat tři roky po událostech posledního dílu. JessNickem znovu oživili svůj vztah, Cece a Schmidt se stanou rodiči a Winston zavolal svému otci.

V sedmé sérii uvidíme několik důležitých milníků, které se odehrají v průběhu jednoho roku, což zahrnuje i velké finále seriálu. Místo toho, aby byl seriál zrušen, dostanou fanoušci šanci se rozloučit se svým oblíbeným seriálem tak, jak se patří a jak si to seriál zaslouží.

Zdroj: Deadline; Foto: Fox

Diskuze /3

MichaelMyers

Tak to je zajímavý, že zkusí ten časový skok. Snad to bude fungovat a seriál se bude pořád odehrávat nejvíce bytě. A snad taky vrátí alespoň na jeden díl vedlejší postavy. Prostě pořádné rozloučení.

26.6.2017 | 15:38:37
psychopetka

Wow…ten časový posun. To by mohlo být zajímavé, snad to dopadne dobře. Moc se těším, ale vůbec se netěším na to, až budu při posledním díle brečet jako blázen. Poslední díl 6. série mi k rozplakání stačil. :D

28.6.2017 | 18:04:32
MichaelMyers

Ale jako konec seriálu bych ten konec i bral. Teď jen počkat jestli to nezkazí. :D

7.7.2017 | 15:40:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E22: Five Stars for Beezus

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Překlad sedí na verze New Girl:

  • … S06E22 HDTV x264-FLEET

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás