New Girl (Nová holka)
87/100 - 107×

New Girl(Nová holka)

Jessica Day je nekonvenční, roztomilá a důvěřivá dívka, která se po špatném rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Každý by si myslel, že její život ztroskotá, ale místo toho se se spolubydlící spřátelí na smrt.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Zooey Deschanel (Jessica Day), Jake Johnson (Nicholas Miller), Max Greenfield (Schmidt), Lamorne Morris (Winston Bishop), Hannah Simone (Cecelia Parekh), Damon Wayans Jr. (Coach)

O seriálu

O seriálu

Shrnutí toho, o čem je nový seriál New Girl na stanici FOX.

1 0
1.6.2011

Komedie plná mladých lidí se svěžím pohledem na vztahy mezi muži a ženami. Hlavní roli ztvární herečka Zooey Deschanel coby Jess Day, roztomilá a nekonvenční dívka, která se po těžkém rozchodu nastěhuje ke třem svobodným klukům. Jess je důvěřivá, i když by občas být neměla. Není zvyklá trávit čas s muži, protože až doteď vyhledávala kamarádky ženského pohlaví. Jejími třemi novými spolubydlícími jsou Nick, Schmidt a Coach.

Nick z nich stojí nejvíce nohama na zemi, měl se svým životem velké plány, ale někde po cestě se vytratily a on se stal barmanem. Obvykle je tím nejchytřejším v pokoji, má zvláštní talent pro odhadnutí lidí a používá svůj humor, aby od sebe odvrátil pozornost. Schmidt se považuje za Casanovu dnešní doby. I když jeho srdce je obvykle na správném místě, vždy si hledá cestičky, jak by vyšplhal po společenském žebříku a ovládá ho nevyspělá posedlost být středem pozornosti. To on přemluvil ostatní kluky, aby přijali Jess jako svou novou spolubydlící, aby využili možnosti nahlédnout do ženské mysli. Posledním z ústřední pánské trojky je Coach. Býval na střední atletem a nyní si vydělává jako osobní trenér, nejradši tráví čas v posilovně, ke vztahům přistupuje stylem „ber nebo nech být“. Jeho sportovní vizáž je zástěrkou pro jeho stydlivost ve vztahu ženám, proto při rozhovoru používá sportovní metafory, nebo raději nemluví vůbec. Další postavou seriálu je Jessiina nejlepší kamarádka z dětství, Cece. Cece je modelka s kamennou tváří, která získala zkušenosti, které Jess chybí.

Nesourodá pětka postupem času zjišťuje, že jeden druhého navzájem potřebují, a vytvoří si mezi sebou pouto, jako by byli rodina.

Diskuze /1

opicocune

proč v druhém díle už není Coach? :(

30.9.2011 | 17:02:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec New Girl

Seriál New Girl je u konce. Po sedm let jsme s partou přátel prožívali plno zábavy a nezapomenutelných momentů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama