New Girl (Nová holka) Pátá řada bude pravděpodobně poloviční

Pátá řada bude pravděpodobně poloviční

Pátá řada bude pravděpodobně poloviční

Čtvrtá série seriálu New Girl nám skončila, ale my se už nyní můžeme těšit na řadu pátou. Pravděpodobně však bude zkrácena o polovinu dílů.


0 6
15.5.2015

Seriál New Girl je na stanici FOX komedií číslo jedna, proto se jej stanice nechce jen tak zbavit. Bohužel to však vypadá, že pátá řada bude mít pouhý poloviční počet epizod, než klasických dvaadvacet, jak uvedl server Deadline.

Nasvědčuje tomu několik faktorů. Na stanici FOX se ujala nová komedie The Last Man On Earth, která si na podzim tohoto roku odbude druhou řadu. Tento seriál je však počítán mezi midseason seriály, které se vysílají jen v jedné polovině seriálové sezóny. New Girl by tak bylo odsunuto na jaro 2016, kdy by bylo odvysíláno cca třináct epizod páté řady.


(Foto: FOX)

Druhý aspektem je těhotenství herečky Zooey Deschanel, o kterém jsme vás již informovali. Tvůrci měli možnost zapojit její těhotenství do seriálu, ale nakonec to tak nechtěli, proto si počkají, až se dítě narodí, aby mohla Zooey opět natáčet.

Zatím se však jedná o nepotvrzené informace, na vše si budeme muset ještě počkat. Každopádně doufejme, že tato změna nepoškodí celý seriál. Podobně to proběhlo i u seriálu Hart of Dixie, kde se čtvrtá řada tohoto seriálu zkrátila na polovinu a odvysílala se na jaře tohoto roku. Důvodem bylo opět těhotenství hlavní herečky Rachel Bilson. Seriál však nebyl po čtvrté řadě obnoven.

Diskuze /4

VerunkaBulinova

neee :(

15.5.2015 | 16:03:43
Raya

Už se ví datum pemiéry páté série ?

3.9.2015 | 22:08:49
BuuxXxa

dacital som sa na webe, ze prva cast bude odvysielana pravdepodobne 31.3.2016 v prvych 4 castiach nebude hrat Zoey a prva cast bez nej by sa mala volat No Girl, takze este 6 a pol mesiaca :-(

11.9.2015 | 16:08:50
HermiJ

Zooey porodila už víc, než před měsícem holčičku. Její postava v prvních dílech nebude, nahradí ji ale nová postava, kterou ztvární Megan Fox… toto jsou novinky staré již několik dní.

webmaster
23.9.2015 | 19:01:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S06E22: Five Stars for Beezus

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Překlad sedí na verze New Girl:

  • … S06E22 HDTV x264-FLEET

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás