Nightflyers
73/100 - 35×

Nightflyers

Příběh je zasazen do budoucnosti, kdy je Země na pokraji zničení, a proto se posádka průzkumníků nalodí na nejmodernější loď v galaxií. Posádka z Nightflyeru nalézá mimozemskou loď, ve které by se mohl nacházet klíč k jejich přežití. Čím blíž se blíží ke svému cíli, tím víc si uvědomují, že by se mohlo jednat o past, kterou na ně umělá inteligence nastražila.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy, Netflix | 60 minut
žánr
Hororový, Sci-fi, Thriller
hrají
David Ajala (Roy Eris), Maya Eshet (Lommie), Eoin Macken (Karl D'Branin), Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Brían F. O'Byrne (Auggie), Angus Sampson (Rowan), Sam Strike (Thale), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl)

S01E01: All That We Left Behind

S01E01: All That We Left Behind

Tým vědců se nalodí na Nightflyer, nejmodernější loď v galaxii, vydávající se na průzkum, jehož cílem je navázat kontakt s mimozemským životem.

cz sk
3.12.2018
620 000
58 minut

Základní info:

Režie: Mike Cahill
Scénář: Jeff Buhler
Hrají: Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Eoin Macken (Karl D'Branin), David Ajala (Roy Eris), Sam Strike (Thale), Maya Eshet (Lommie), Angus Sampson (Rowan), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl), Brían F. O'Byrne (Auggie), Phillip Rhys (Murphy), Youssef Kerkour (Hartley Suczek), Bronte Carmichael (Skye D'Branin), Zoe Tapper, …

Upoutávka k první epizodě první série:


Foto: Syfy, Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Docela ušlo, překvapivě mi ani ta hodina nevadila.

1.11.2019 | 14:49:06
jasonpileek

První epizoda ok. Trochu ubírám spíš kvůli nesympatickému castingu, že jsem nechápal ty nádrže a že zase začali koncem, což už mi celkem začíná štvát.. :-D Jediní zatím sympatičtí a koukatelní herci jsou ta doktorka, L-1 a ten hlavní. Jinak jsou to hrozný zjevy, hlavně ten mongoloidní černoch. Nicméně koukám dál :-)

25.1.2019 | 22:42:49
qwiff

Nuda, nic víc než nuda.

25.1.2019 | 21:21:38
KevSpa

Nuda k uzoufání. A nesympatičtější herce snad ani sehnat nemohli.

webmaster, korektor
21.1.2019 | 8:46:59
Ronkar

Podle trailerů bylo jasné, že půjde o mix sci-fi a (béčkového) hororu. A první díl nadělí divákovi přesně to, co od tohoto žánru může čekat a navíc v kvalitním provedení. Nightflyers totiž mohl být primitivní krvárnou (kterých je bohužel přehršle), ale v příběhu se už teď skrývá víc. Jsem překvapen, co vše se smyslupně podařilo tvůrcům do episody nacpat (seznámení s postavami, misí, mimozemská civilizace, telepatie, kybernetika, genetické inženýrství, VR a k tomu horor). Postavy působí živě a některé jsou hodně zajímavé. Psychiatrička je sympatická ženská, kapitán tajemný, telepat (zatím top charakter!) správně děsivý. Má to silnou atmosféru, dobré triky i výpravu (na úrovni Expanze). Jinak novela je ok, ale naprosto chápu, že udělali v ději řadu změn.

15.12.2018 | 14:02:19
panslunicko

Jsem někde na 70%; úvod byl pro mě tak únavný a nezábavný, že jsem seriál vypnul. Dokoukal jsem to až dneska a závěr byl lepší. Je možný vytušit, že to bude slušný výplach hlavy. Tím, že jsem na vážkách to zkusím dále a uvidíme. Snad to s tím výplachem nepřeženou, jelikož přemotaný věci.. jsou prostě přemotaný. :)

11.12.2018 | 9:17:49
igwar

Mňa to tiež zaujalo. A taktiež z toho ako je príbeh stavaný, ako sú vykreslené a ako sa správajú jednotlivé postavy je cítiť G.R.R. Martin. Keď čítam niektoré tie negatívne komentáre, zdá sa mi, že ľudia sú rozmazmaní kvantom väčšinou priemerných a podriemerných seriálov a už si nevedia väžiť resp. oceniť ak sa aj objaví niečo lepšie ako sú napr. Nightflyers.

11.12.2018 | 8:47:54
memar

Mňa to zaujalo.

9.12.2018 | 19:34:57
Horus8

Skvělé

9.12.2018 | 15:43:31
captain

Nějak v tom nevidím předlohu ani jasný podpis G.R.R. Martina, který nám byl slibován. Zatím spíš zklamání, rozpačitost teda.

8.12.2018 | 16:19:36
1

Překlad první sezóny Nightflyers

Epizoda S01E10: All That We Have Found

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Farflame, @Kubc6a a @Myrddin.
Titulky sedí na verze Nightflyers:

  • SiGMA

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte Nightflyers

Vesmírné novinky

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

Seriál z pera úspěšného spisovatele George R.R. Martina spatří za necelý týden světlo světa. Diváci se mnou těšit na děsivou hororovou sérii plnou krve a mrtvých těl, která Mistra smrti příjemně překvapila. Co si o seriálu myslí samotný spisovatel?

Reklama

Posádka objektivem

Posádka objektivem

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama