Nine Perfect Strangers (Úplně cizí lidé)
78/100 - 21×

Nine Perfect Strangers(Úplně cizí lidé)

Zdravotní a wellness středisko slibuje uzdravení a transformaci duše. V současné době je zde devět klientů, na které dohlíží ředitelka podniku Masha.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Nicole Kidman (Masha Dmitrichenko), Melissa McCarthy (Frances Welty), Bobby Cannavale (Tony Hogburn), Luke Evans (Lars Lee), Regina Hall (Carmel Schneider), Michael Shannon (Napoleon Marconi), Asher Keddie (Heather Marconi), Grace Van Patten (Zoe Marconi), Samara Weaving (Jessica Chandler), Melvin Gregg (Ben Chandler), Manny Jacinto (Yao), Tiffany Boone (Delilah)

S01E06: Motherlode

S01E06: Motherlode

Jak se protokol stupňuje, vztahy se posilují, i když účinky léčby začínají být znepokojivější. Masha odhaluje své jedinečné cíle léčby pro rodinu Marconi.

8.9.2021
50 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Baru.B

Trochu mě mrzí že se nedrží knizky. Čekala jsem že tam budou změny ale ne až tak zásadní. Jinak se na to kouká dobře. Jsem zvědavá jestli to skončí alespoň podobně jako kniha.

10.9.2021 | 14:44:24

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S01E08: Ever After

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Treadstone

Reklama

Filtr seriálů
Reklama