Nine Perfect Strangers (Úplně cizí lidé)
78/100 - 21×

Nine Perfect Strangers(Úplně cizí lidé)

Zdravotní a wellness středisko slibuje uzdravení a transformaci duše. V současné době je zde devět klientů, na které dohlíží ředitelka podniku Masha.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Nicole Kidman (Masha Dmitrichenko), Melissa McCarthy (Frances Welty), Bobby Cannavale (Tony Hogburn), Luke Evans (Lars Lee), Regina Hall (Carmel Schneider), Michael Shannon (Napoleon Marconi), Asher Keddie (Heather Marconi), Grace Van Patten (Zoe Marconi), Samara Weaving (Jessica Chandler), Melvin Gregg (Ben Chandler), Manny Jacinto (Yao), Tiffany Boone (Delilah)

S01E07: Wheels on the Bus

S01E07: Wheels on the Bus

Tlak na Mashu se stupňuje, když žongluje s konkurenčními potřebami svých hostů, navíc jsou v Klidném domě neshody mezi jejími zaměstnanci a jejím absolutním odhodláním uzdravit rodinu Marconi.

15.9.2021
50 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

přijde mi to totálně unhinged… no chudák tony, frances úplně chápu, ale angst with time limit není super. :D mám celkem obavy, jak všechno vyřeší v jedné epizodě.

16.9.2021 | 11:54:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S01E08: Ever After

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Treadstone

Reklama

Filtr seriálů
Reklama