Norsemen
83/100 - 24×

Norsemen(Vikingane)

Seriál sleduje každodenní život ve vikingské vesnici v roce 790. Boj o moc, rivalita, rovnost pohlaví, zrada a přátelství.

Norsko | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 27 minut
žánr
Komedie

Norsemen

Norsemen

Seriál sleduje každodenní život ve vikingské vesnici v roce 790. Boj o moc, rivalita, rovnost pohlaví, zrada a přátelství.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sirjohn

Vtip není pro každého. Musíte tomu dát minimálně první díl (já prozřel na konci prvního :D). Bomba, pecka, excelentní herecké výkony, které opravdu zprvu nejsou vidět, ale je to bomba satira :D. Není to parodie na seriál jak jsem si prvně myslel, ale opravdu drsná černá komedie plná suchého a černého humoru s lehkostí, kterou byste v době Vikingů nečekali !! Vřele doporučuju!!

8.9.2020 | 1:27:10
Wulfi44

Seriál špatný není, ale nemůžu se přenést přes to, že mi většinu času nepřijde vůbec vtipný.

7.9.2020 | 8:59:40
STONEri

Je to o parodizácií „prostého“ života vikingov, čiže miestami je to divné, niekedy dokonca aj vtipné ale po celý čas skôr iba úsmevné, kedže to doslova lipne na suchom humore – seriál odporúčam, pretože je dobrý na oddych od iných seriálov vikingského typu, s ktorými akoby sa vrece roztrhlo.

26.7.2020 | 22:08:07

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama