Now Apocalypse
50/100 - 6×

Now Apocalypse

Sledujeme skupinu přátel, kteří jsou na cestě k nalezení lásky, získání slávy a užívání si sexu. Seriál se zabývá objevením vlastní totožnosti, sexuality a dovedností na pozadí podivného a častokrát matoucího města Los Angeles. V centru dění se ocitá Ulysses, který ve svých snech obdrží varování, jež ho přiměje uvažovat, jestli se neblíží nějaké hrozivé spiknutí nebo zda jen kouří příliš hodně trávy.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 30 minut
žánr
Komedie, Mysteriózní
hrají
Avan Jogia (Ulysses Zane), Kelli Berglund (Carly Carlson), Beau Mirchoff (Ford Halstead), Roxane Mesquida (Severine Bordeaux)


Ulysses Zane

Ulysses Zane

Mladý muž, který se snaží najít své místo ve světě.

Sezóny 1
2019 -

Ulysses je velký romantik. Je bisexuálem, nicméně většinou tráví čas s muži. Často kouří trávu, kvůli čemuž si připadá, jakoby se nacházel úplně někde jinde.

Jeho život je boj, jelikož se snaží najít své místo ve světě, kde už je všechno uděláno a kde jsou celebrity populárnější než umění. Ulysses si myslí, že ještě v životě nezakotvil, je tak trochu cynický a občas si s někým povyrazí přes mobilní aplikaci Grindr, ale přesto mu připadá jeho život nenaplněný. Vše se pro něj mění, když potká záhadného a přitažlivého Gabriela, o kterém si myslí, že může být jeho spřízněnou duší.


Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S01E10: Everything Is Gone Forever

cz100%
DOKONČENO

Seriál si můžete užít s českými titulky, které pro vás připravovali @domas77 a @tominotomino.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama