Obi-Wan Kenobi
66/100 - 84×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva Sevander), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)

S01E01: Part I

S01E01: Part I

Od Rozkazu 66 ubylo deset let. Obi-Wan se snaží žít normální život a dohlížet na mladého Lukea. Ovšem u Larsových již není vítaný. Na planetu Tatooine přijíždí Inkvizitoři, kteří zde hledají ztraceného Jedie. Na Alderaanu se mezitím ztratí mladá princezna Leia.

27.5.2022
53 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Tak tohle bylo hodně špatný… Všichni divně chodí a ještě hůř běhají.. No z tohohle se to může snad jen zlepšovat..

redaktor
2.8.2022 | 18:13:51
SIIM

Rozjezd sice pomalý ale skvělý :)

25.6.2022 | 11:12:57
bumpak

Nenasazoval jsem laťku očekávání moc vysoko, takže jako pilot to není špatný, ačkoli takovej Mando nebo Boba mě hned na začátku chytili víc…

18.6.2022 | 9:25:14
Jamis

Zklamaný rozhodně nejsem, i když provedení některých scén bylo … zvláštní. Zejména asi honička Leyi. Přemýšlím, zda je to tím, že je to pro moc malé děti anebo jsou jen neschopní. Ale atmosféru to celkem má a nostalgii to probudilo.

7.6.2022 | 21:56:20
mirako

Nostalgie, rozkaz 66, záběry, Alderaan, Leia, Organa, Luke a strýc super. Akorát se mi nelíbila ta honička, tak jak většině tady.. Jinak zajímalo by mě jak Organa našel Kenobiho úkryt v jeskyni kdesi v poušti, ale možná už u něj někdy byl.. Vzhled inkvizitora taky nic moc, doufal jsem že to ještě doladí a bude vypadat vzhledově stejně jako ostatní z jeho rasy v Ep.III. 8/10

5.6.2022 | 12:12:39
Smrtihlav

MIzerný start jednoho z nejočekávanějších seriálů letošního roku

30.5.2022 | 23:27:02
AzurovyAzure77

Nesdílím tu všeobecnou extázi. Jde o velmi zdlouhavý úvod, ve kterém se vlastně nic moc neděje. Obi-Wanův skrytý život v tomto období se skládal z každodenní rutiny, což se asi moc zajímavě natočit nedalo. Nicméně ani Malá Leia není tak zábavná, jak nejspíš tvůrci zamýšleli, a její komický útěk před eskadrou vycvičených lovců odměn naplňuje povinnou, pro Star Wars typickou, dávku klišé. Přesto i mě zahřálo u srdíčka, vidět Ewana McGregora po tolika letech v jeho milované roli, a navíc ta ikonická Star Wars atmosféra z toho prostě sálá, takže se nemohu příliš zlobit.

30.5.2022 | 21:33:09
pepad89

Dost divný scény… Kdyby ta malá holka utíkala alespoň rychleji :D

30.5.2022 | 14:11:29
Sondagi

Myslím, že i jako ostatní fanoušci SW tady hodně přivírám oči, jelikož jsme se na Obi-Wana moc těšil. Nostalgie je fajn a rád se seriálem vracím na známá místa. Inkvizitoři mi přijdou hodně fajn, Ben je také skvělej. Ale to, že nikdo nedokáže chytit malou, „otravnou“ holku, to je opravdu jak pro malé děti, díky tomu nevím pro koho to vlastně je točené. Je škoda, že jsou ty dnešní seriály tak kvalitativně nevyrovnané a to i v rámci jednotlivých epizod, čekal bych, že o SW se budou prát skvělí režiséři, ale nakonec to vždy někdo, něčím pokazí. Není to špatné, ale určitě to mohlo být mnohem lepší a mělo být.

30.5.2022 | 11:51:25
Cr4zyFl4mes

Takové melancholické, ale docela v klidu. Já nepotřebuji akci, ale dalo by se to udělat z mnohem zajímavějších úhlů. Představení záporáku sice hodně špatné, ale v konflikt v Obi-Wanovi, jestli má pomoct nebo ne je super. Ale alespoň nějakou náplň to má narozdíl od Halo.

Každopádně nechápu pro koho je ten seriál určený. Na jednu stranu se tu sekají se tu ruce, tak mám pocit, že to je pro dospělejší publikum. Na stranu druhou 3 dospěláci neumí chytit malou holku a všemožně u toho zakopávají. Jako wtf? Skoro mám pocit, že by ten konec byl zajímavější, kdyby na otázku „Well, you coming or not?“ Obi-Wan odpověděl. „No.“

TLDR: Jádro zajímavé, zpracování docela nudné. 50%

30.5.2022 | 2:24:05

Titulky

Epizoda S01E06: Part VI

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Na každé postavě ve Star Wars záleží. Už na tom si tehdy potrpěl i George Lucas, který dával naprosto vedlejším postavám jména a dokonce celé příběhy. Naštěstí v této tradici pokračuje i studio Disney, který dává pěkný background bezdomoveckému klonovi z Daiyu.

Novinky

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor stoprocentně nemá zapotřebí se do role Obi-Wana Kenobiho vracet, přesto o to stojí on sám. Do role je zapálený a hned po poslední klapce pospíchal za režisérkou celého projektu a sděloval ji své nápady na případnou druhou sérii, o kterou by velice stál.

Narozeniny herců

Filtr seriálů








Reklama