Obi-Wan Kenobi
68/100 - 43×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)
redaktoři
tom99

Hayden Christensten promlouvá o svém návratu do role Darth Vadera

Hayden Christensten promlouvá o svém návratu do role Darth Vadera

Premiéra seriálu Obi-Wan Kenobi se sice posouvá o dva dny na 27. května 2022, nicméně místo jednoho dílu nás čekají rovnou dva, což většina fanoušků stoprocentně ocení. Hayden Christensen nedávno promluvil o svém očekávaném návratu a celkovém zážitku z natáčení.

23 0
2.4.2022

Herec Hayden Christensen ztvárnil Anakina Skywalkera v prequelové trilogii. I když byl řadou fanoušků nenáviděn, dnes už prach usedl a většina si na jeho Anakina zvykla. Christensenova kariéra je spojena především se Star Wars, není žádným tajemstvím, že se mu jinak v Hollywoodu příliš nedařilo. Nyní se ale vrací a pro Entertainment Weekly sdílel své pocity z návratu:

Celý zážitek byl velice mocný. Už jen ten návrat po tak dlouhé době. Byla to jedinečná příležitost pro mě i pro Ewana, za kterou jsme oba vděční. Jedna z věcí, kterou mám na práci na Star Wars rád, je sdílené nadšení. Všichni jsou šťastní, že na něčem takovém mohou pracovat. Cítíte tu energie, která je opravdu speciální.


(Nejlepší zážitek z natáčení? Když Hayden viděl Ewana opět v kostýmu Obi-Wana. Foto: Disney)

Hayden Christensen Anakina Skywalkera naposledy ztvárnil v roce 2005, kdy byla zakončena prequelová trilogie s posledním filmem Pomsta Sithů. Christensen si v tomto filmu střihl i Darth Vadera v obleku, i když původní plány byly zcela jiné. Nakonec ale dokázal George Lucase přesvědčit a ikonický oblek navlékl. Nyní ho čeká návrat do tohoto obleku, kde pochopitelně stráví daleko více času:

Aniž bych zabíhal do příliš velkých detailů, bylo to úžasné. Je mi velkou ctí si znovu navléci ten oblek. Šlo o skvělý moment, protože jsem s touto postavou strávil dost času, abych měl pocit, že ji znám. A vrátit se do této role mi přišlo přirozené. Jsem rád, že se můžu vrátit a hrát Darth Vadera zrovna v tomto časovém úseku, protože takto mám pocit, že se jedná o přirozené pokračování cesty mé postavy. A to pro mě dost znamená.

Všichni by chtěli vědět více. Hayden Christensen už toho ale moc neprozradil, alespoň s fanoušky sdílel jednu ze svých nejoblíbenějších scén v seriálu Obi-Wan Kenobi:

Já nevím, co s vámi mohu a nemohu sdílet ze scén z natáčení. Myslím si, že nechtějí, abych vůbec něco prozradil. Ale řeknu vám toto. Když jsem viděl Ewana znovu jako Obi-Wana, byl to pro mě velice speciální moment, který si budu ještě dlouho pamatovat.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Carlos Matos

This is where the fun begins

2.4.2022 | 19:38:06
WILLIAM_MOINSPIELD

I don’t like sand.

3.4.2022 | 7:41:42
RudyJohn

You underestimate my power.

3.4.2022 | 10:13:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky

Epizoda S01E06: Part VI

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Onen moment konečně nastal, jak byl povedený a co se stane dál?

Onen moment konečně nastal, jak byl povedený a co se stane dál?

Před premiérou seriálu Obi-Wan Kenobi jsme i my měli náš vlastní seznam přání, na která zkrátka musí v seriálu dojít. Pomalu odškrtáváme a jsme rádi, že právě předposlední epizoda seriálu přinesla onen důležitý moment. Tak jaké to bylo a co všechno dalšího se stalo?

Novinky

Co vše by se mělo vyřešit před koncem seriálu Obi-Wan Kenobi

Co vše by se mělo vyřešit před koncem seriálu Obi-Wan Kenobi

Již zítra nás čeká očekávané finále seriálu Obi-Wan Kenobi. I když se samozřejmě spekuluje o druhé řadě, není nic potvrzené a my tak žijeme v dojmu, že zítřejší epizoda je tou poslední s naším Obi-Wanem Kenobim. Na co by se nemělo zapomenout a čeho se stoprocentně musíme dočkat?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama