Obi-Wan Kenobi
66/100 - 81×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva Sevander), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)

McGregor má zájem o druhou řadu, nicméně ta se aktuálně nechystá

McGregor má zájem o druhou řadu, nicméně ta se aktuálně nechystá

Herec chce, ale studio se aktuálně vydává jiným směrem. Před rokem jsme se dočkali seriálu Obi-Wan Kenobi, který obdržel spíše smíšené recenze. K jednomyslnému rozhodnutí o budoucnosti seriálu tak tudíž nedošlo a bohužel se to nemění ani s akcí Star Wars Celebration.

10 18
10.4.2023

Během Star Wars Celebration došlo i na Ewana McGregora, který se po roce opět pozdravil s fanoušky Star Wars. Zatímco minulý rok tam jel propagovat především svůj seriál, nyní se spíše vzpomínalo na věci minulé. Pár fanoušků ale tajně doufalo, že by mohla být oznámena druhá řada, když už se McGregor na Celebrationu objevil. To se ale bohužel / bohudík nestalo.

Ewan McGregor si údajně natáčení velice užil, stejně tak spolupráci s režisérkou Deborah Chow. Nicméně i když touží o případnou druhou sérii, prezidentka společnosti Lucasfilm Kathleen Kennedy prohlásila, že druhá řada aktuálně není v plánu či v aktivním vývoji. Sama ale přiznala, že nikdy se nemá říkat nikdy, a tak určitá šance tu stále je.

(McGregor má zájem o druhou řadu, nicméně ta se aktuálně nechystá. Foto: Disney+)

Pokud si vzpomínáte, tak seriál Obi-Wan Kenobi byl limitovanou sérií, tudíž k pokračování nikdy nemělo dojít. Když měl ale první trailer zaznamenal velikou pozitivní odezvu, studio začalo házet zpátečku a byly tu určité možnosti, že se pokračování nakonec dočkáme. Po seriálu Kennedy dokonce prohlásila, že o budoucnosti seriálu rozhodnou samotní fanoušci.

I když samozřejmě studio a Kennedy nemohou nyní přiznat barvu napřímo, zřejmě fanoušci o seriálu skutečně rozhodli. Seriál se totiž nedočkal příliš přívětivých a kladných recenzí, jak se původně čekalo. S případnou výrobou druhé řady tedy bude studio otálet, takže teď nic konkrétního na stole nemáme. Dobrá zpráva je, že McGregor neztratil chuť a má stále zájem se do role Obi-Wana Kenobiho vrátit. Problém ovšem tkví v tom, o čem by druhá řada pojednávala. První již vyčerpala zápletku okolo Darth Vadera a další sezóna by se musela vydat komornější cestou.

Stáli byste o menší a komornější druhou řadu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Sludig

LOL

10.4.2023 | 11:13:21
m0rdred

Taková sračka. Potřebuje asi peníze :)

10.4.2023 | 16:16:36
Sir_CHerokee

To je škoda, mi se to moc líbilo.

10.4.2023 | 21:21:45
Basim

No a místo toho potvrdí ještě větší sračku She hulk u které tak nádherně zkurvili finále.

11.4.2023 | 13:29:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky

Epizoda S01E06: Part VI

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Bezdomovecký klon z Obi-Wana dostal jméno a taktéž příběh

Na každé postavě ve Star Wars záleží. Už na tom si tehdy potrpěl i George Lucas, který dával naprosto vedlejším postavám jména a dokonce celé příběhy. Naštěstí v této tradici pokračuje i studio Disney, který dává pěkný background bezdomoveckému klonovi z Daiyu.

Novinky

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor už teď má nápady na druhou sérii

Ewan McGregor stoprocentně nemá zapotřebí se do role Obi-Wana Kenobiho vracet, přesto o to stojí on sám. Do role je zapálený a hned po poslední klapce pospíchal za režisérkou celého projektu a sděloval ji své nápady na případnou druhou sérii, o kterou by velice stál.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama