Obi-Wan Kenobi
0/100 - 0×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
redaktoři
tom99


Obi-Wana má v seriálu pronásledovat známý Inkvizitor ze seriálu Rebels

Obi-Wana má v seriálu pronásledovat známý Inkvizitor ze seriálu Rebels

Návrat známých postav z filmů je jasný, nicméně nesmí se zapomínat i na animované seriály, které v posledních letech nabírají na významu. Nyní bychom se mohli dočkat většího propojení s již ukončeným seriálem Star Wars: Rebels, kde by se mohl objevit známý Inkvizitor.

8 0
21.7.2021

Část zápletky je jasná. Inkvizitoři cvičené Darth Vaderem jdou po uprchlých Jediích, kteří unikli rozkazu 66. Jedním z nich je i Obi-Wan Kenobi, který se má na začátku seriálu schovávat na písčité planetě Tatooine, kde dohlíží na výchovu mladého Luka. Jakmile se ale objeví Inkvizitoři, Obi planetu opustí (nebo dost možná ještě před touto událostí, pozn. red.).

(Uvítali byste Pátého bratra v seriálu? Foto: DisneyXD)


Zatím aktuálně nevíme, kolik Inkvizitorů by se v seriálu mělo objevit, nicméně se spekuluje o dvou. Jedním z nich by měl být dokonce Pátý bratr, alespoň to tvrdí Cinelinx. Pokud jste fanoušci seriálu Star Wars: Rebels, tak moc dobře víte, o kom se mluví. Pátý bratr vystupoval ve druhé řadě, která dost možná byla i tou nejlepší v celém seriálu.

Jelikož se náš seriál odehrává před Rebels, tak Pátý bratr by měl být mladší a rozhodně nemůže zemřít. V animovaném seriálu postavu nadaboval Philip Anthony-Rodriguez. Nyní se spekuluje, že by postavu měl v Obi-Wanovi ztvárnit Sung Kang. Zpráva pochopitelně není oficiálně potvrzena, ale snad to vyjde. Měli bychom tu další hezké propojení s animovanými seriály.

Chtěli byste, aby jedním z plánovaných Inkvizitorů byl právě Pátý bratr?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

RagnarokCzD

Ne …

Asi bych nechtěl ani to, aby po Obi-Wanovi šel na Tatooine kdokoli nějak napojenej na impérium, bo by to zkurvilo veškerou kontinuitu původní trilogie. :-/

A už vůbec bych nechtěl aby se vůbec kdekoli ukazovali inkvizitoři … ty světelný vrtulníky byly prostě chyba a udělalo by se nejlíp, kdyby se nechali propadnout do zapomnění a tvářilo se jako by nikdy neexistovali. :D

22.7.2021 | 15:20:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama