Obi-Wan Kenobi
66/100 - 49×

Obi-Wan Kenobi

Na konci filmu Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů Obi-Wan čelil své největší ztrátě, protože se proti němu obrátil jeho přítel Anakin Skywalker a padl celý řád Jediů. O deset let později se Obi-Wan objevil na Tatooinu, pouštní planetě, kde se začal skrývat před světem.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), James Earl Jones (Darth Vader), Vivien Lyra Blair (Leia Organa), Moses Ingram (Reva Sevander), Rupert Friend (Veleinkvizitor), Sung Kang (Pátý Bratr), Kumail Nanjiani (Haja Estree), Indira Varma (Tala Durith), O'Shea Jackson Jr. (Kawlan Roken), Joel Edgerton (Owen Lars), Bonnie Piesse (Beru Lars), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Jimmy Smits (Bail Organa), Simone Kessell (Breha Organa)
redaktoři
tom99

V seriálu se má objevit ještě jeden oblíbený námezdní lovec

V seriálu se má objevit ještě jeden oblíbený námezdní lovec

Dave Filoni a Jon Favreau měli k prvnímu scénáři připomínky. Chtěli, aby celkový příběh byl větší. A zdá se, že tomu tak bude. Kromě potvrzených pár známých z traileru tu máme další postavu z původní trilogie, která poctí seriál svou návštěvou. A nesmíme zapomínat i na Leiu.

14 0
27.3.2022

Nemusíte se bát, Mandalorian je ještě v této době puberťák a zatím nemáme indikace, že by se měl objevit Boba Fett. Dva aktuálně nejslavnější a nejprofláklejší námezdní lovce tedy nečekejte. Podle posledních zvěstí by se ale mohl objevit jiný námezdní lovec známý především z knih a komiksů. Řeč je o 4-LOM, který se objevil i v původní trilogii, kde ale spíše šlo jen o malé cameo.

Server Star Wars News Net nyní uvádí, že by 4-LOM měl mít daleko větší a důležitější roli než ve zmíněné trilogii. Jeho úloha a celkově zapojení do příběhu je v tuto chvíli neznámé. Víme, že inkvizitoři půjdou po Obi-Wanu Kenobim. Budou už tak zoufalí, že si zaplatí i námezdní lovce? Možné je vše, stejně se ale zdá, že větší úloha lovce než v původní trilogii se dá očekávat, ale stoprocentně nepůjde o jednu z hlavních postav seriálu.


(Půjdou po Obi-Wanovi i námezdní lovci? Foto: Disney+)

V posledních týdnech se stále více hovoří o princezně Leie Organě, o které jsme se zmínili i v posledním článku. Tu by měla hrát mladá a nadaná Vivien Lyra Blair. Už v létě 2021 na internetu kolovaly spekulace, že ona bude novou (mladou) Leiou. Teď už je to téměř stoprocentní, protože většina renomovaných serverů tuto zprávu nepřímo potvrdilo a taktéž odcitovalo.

Lze očekávat, že příběh točící se okolo záchrany princezny přeci jenom bude pravdivý. Obi-Wan by se měl s princeznou přímo setkat, kde snad pochopíme jejich vztah a její náklonnost k rodinnému příteli Benovi. Tvůrci se skutečně nedrželi při zemi a rozhodně nás nečeká usedlejší příběh z Tatooinu, ale nefalšované Star Wars s kupou známých postav.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /1

cptDri

Tak to asi máme čekat i Zuckusse. Ti dva mi teda se 4-LOMem vždycky přišli trochu jako takový druhý nálev, takže žádné velké nadšení :).

28.3.2022 | 12:25:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky

Epizoda S01E06: Part VI

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: Disney+

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Onen moment konečně nastal, jak byl povedený a co se stane dál?

Onen moment konečně nastal, jak byl povedený a co se stane dál?

Před premiérou seriálu Obi-Wan Kenobi jsme i my měli náš vlastní seznam přání, na která zkrátka musí v seriálu dojít. Pomalu odškrtáváme a jsme rádi, že právě předposlední epizoda seriálu přinesla onen důležitý moment. Tak jaké to bylo a co všechno dalšího se stalo?

Novinky

Co vše by se mělo vyřešit před koncem seriálu Obi-Wan Kenobi

Co vše by se mělo vyřešit před koncem seriálu Obi-Wan Kenobi

Již zítra nás čeká očekávané finále seriálu Obi-Wan Kenobi. I když se samozřejmě spekuluje o druhé řadě, není nic potvrzené a my tak žijeme v dojmu, že zítřejší epizoda je tou poslední s naším Obi-Wanem Kenobim. Na co by se nemělo zapomenout a čeho se stoprocentně musíme dočkat?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama