Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 415×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

S06E21: The Final Battle

S06E21: The Final Battle

Henry se probouzí v zakletém Storybrooku a zjišťuje, že Emma je zavřená v psychiatrické léčebně a Temná víla je nová starostka města. Henry se pokouší oživit Emminy vzpomínky, zatímco Gold se snaží zjistit, co se stalo s Belle. Sněhurka, Krasoň, Regina, Zelena a Hook jsou uvězněni v rozpadající se pohádkové zemi a zoufale hledají způsob, jak se dostat k Emmě a Henrymu.

cz sk
14.5.2017
2 950 000
1 hodina 24 minut

Základní info:

Režie: Steve Pearlman & Ralph Hemecker
Scénář: Edward Kitsis & Adam Horowitz
Hrají: Ginnifer Goodwin (Sněhurka/Mary Margaret Blanchard), Jennifer Morrison (Emma Swan), Lana Parrilla (Zlá královna/Regina Mills), Josh Dallas (princ Krasoň / David Nolan), Emilie de Ravin (Belle French), Colin O’Donoghue (Killian Hook Jones), Jared S. Gilmore (Henry Mills), Rebecca Mader (Prohnaná čarodějnice/Zelena Mills), Robert Carlyle (Rampelník / Gold), Lee Arenberg (Leroy/Rejpal), Raphael Sbarge (Archie/cvrček Jiminy), Beverly Elliott (Babička), Deniz Akdeniz (Aladin), Peter Marcin (šéfkuchař), Giles Matthew (Gideon), Andrew J. West (mladý muž), Alison Fernandez (malá dívka), Ingrid Torrance (přísná sestra), Jaime Murray (Temná víla), Karen David (Jasmína), Gabe Khouth (pan Clark/Kejchal) Faustino Di Bauda (Walter/Dřímal), Sara Tomko (Divoká Lilie), Olivia Steel Falconer (Violet), …

Trailer k finále šesté série:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kari9705

Sedmá řada bude takový spin-off a podle mě by to tak měli brát všichni. Původní a hlavní příběh, který se rozjel před 6 lety, byl ukončen a opravdu povedeně.

Co se týče nějaké té „nelogiky“ v průběhu seriálu. V každém seriálu toto je a kolikrát mnohem horší. U tohoto seriálu smekám před tvůrci, kteří se opravdu dost snažili a také se jim dost povedlo se několikrát vracet k něčemu, co už bylo o několik dílů předtím. Vypadalo to většinou, jako kdyby to měli předtočené už dávno, když teda třeba u Sněhurky opomeneme, že v průběhu seriálu se z ní stala taková menší baculka, ale i tak jí to slušelo! :)

6.7.2017 | 16:41:02
madcat

krásný pohádkový konec :D … i když v průběhu byla řada naprostých nelogičností, jako třeba polibek z pravé lásky oživuje mrtvé, to že na Emě závisí existence všech světů atd. a hlavně PROČ TO PROBOHA BLACKFAIRY DĚLALA??!! jako nechápu co by měla z toho že kdyby zničila všechny světy, neříkala náhodou že tam chce vrátit :D … původně jsem se na 7. serii divat nechtěla ale ten starý Henry mě dostal :D

28.5.2017 | 17:08:13
Boom

Upřímně mám z toho smíšené pocity. Čekala jsem od finále víc a strašně mě naštvalo že tam bylo vše co známe- fazole, kletby, vymazaná paměť, klobouk… Už mi přišlo, že neměli z čeho brát. A od kdy má polibek z pravé lásky moc oživovat, nemá rušit kletby? A kdyby víra Emmy ovlivňovala existenci světu, tak by už přece dávno neexistovaly když tehdy žila v Bostonu. Jinak se mi líbil konec jak ukázali na postavy jak se jim vede- Snow zas učí, Rampl a Bell jsou spolu, a fakt díky za hezký(snad) konec E.Q a Robina. :* Co se týče 7.série, tak myslím že ten seriál měli ukončit teď, dokud to mělo hezký a uzavřený konec. Hold když tam ubudou hlavní postavy tak to nebude OUAT, ale i tak děkuji za krásné vzpomínky na tento seriál.

24.5.2017 | 18:08:00
Michelle84

poslendná dvojčasť bola skvelá, zakončenie ako sa patrí :) mohli si to po 7 rokoch odpustiť a rovnako aj dalšiu sériu. takto by som to ukončila a hotovo :)

23.5.2017 | 12:45:13
Katie842

Když vidím jak dopadla šestá série, těším se na sedmou :-D

22.5.2017 | 19:40:58
karlospajdos

Super konec. Ukončil bych to a čus.

22.5.2017 | 12:48:24
dCate

Krásný dojemný konec, že ani nevím, jestli jsem ráda za další řadu.. Každopádně Once patří k mým oblíbeným seriálům :)

21.5.2017 | 11:25:38
LuliLuli92

koneec mě dojal :-) ten se jim fakt KONEČNĚ POVEDL

20.5.2017 | 22:10:20
Catwoman007

Hodně povedený konec šesté série a asi i celého příběhu, uvidíme, co přinese sedmá série, ale každopádně jedna z nejpovedenějších epizod celé šesté série a možná i celého seriálu.

20.5.2017 | 10:23:01
Trifi

První sezona byla natolik promyšlená a geniální, že na sobě pak dokázala unést všechny neduhy řad dalších. A ikdyž i finále bylo plné nelogičností ála stametrové pády bez úhony, posledních pár minut zkrátka muselo rozehřát srdce všech, kteří ten příběh šest let prožívali… Ty nádherné, občas slzopudné momenty, prostě odplavily všechen ten předešlý balast. Závěrečnou scénu, kterou zjevně přidali po rozhodnutí o prodloužení, už beru jako součást nové etapy a uvidíme, jak moc pánové dokáží zamachrovat a překvapit nás…

19.5.2017 | 22:30:43

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama