Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Čeká nás velký návrat?

Čeká nás velký návrat?

Čeká nás velký návrat?

Web Entertainment Weekly dnes přišel s jedinečnou informací o návratu jedné zesnulé postavy. O koho se jedná se dozvíte uvnitř článku.


10 5
27.9.2016

Fanoušci se ptali, Once Upon a Time konečně odpovědělo. Sean Maguire se vrací.

Ačkoli Robina Hooda potkal na konci páté řady chmurný osud, objeví se v několika epizodách té aktuální. Nicméně, jeho postava se z mrtvých nevrátí. Jakým způsobem se s ním budeme výdat je drženo v tajnosti.


„Jsme rádi, že máme Seana zpátky a uvidíte, co jsme naplánovali. Věříme, že to pro vás bude nečekané a překvapivé,“ řekli pro EW tvůrci Adam Horowitz a Edward Kitsis.

(Foto: ABC)

Zdroj: EW

Jste rádi, že se Robin alespoň na chvíli vrátí? Jak myslíte, že se s ním budeme setkávat?

Diskuze /14

Packa

Nečekané a překvapivé možná, ale to ještě neznamená, že to bude dobré… :D

Mohl by být duch (něco jako se džin objevoval potom v zrcadle Reginy?), flashback je moc obyčejný, to by nebylo moc nečekané. Nebo jenom Regině hrábne a bude to halucinace.

#2 GingerGin #3 madcat #12 Celene
redaktor
27.9.2016 | 20:26:08
GingerGin

#1 Packa: Ty jo, kdyby to byla halucinace, bylo by to asi nejlepší :D

27.9.2016 | 20:35:24
madcat

#1 Packa: to s tim zrcadlem je celkem mozne vzhledem k tomu jak se jmenuje 8 epizoda, ale ty halusky by byly fakt dobry … treba naka magicka houba z Kamelotu :D

27.9.2016 | 20:53:11
Patty01

Že by ho oživili, to bych ani nečekala, takové privilegium má jen Hook. Takže to bude sen, flashback či halucinace. Ten nekoukatelný bordel, který napáchali, už stejně nenapraví, takže je nakonec nejspíš jedno v jaké formě se vrátí. Ačkoli musím říct, že jsem nečekala, že ho ještě uvidíme a divím se Seanovi, že jim na to kývnul, já bych se jim na to *****

27.9.2016 | 21:03:55
SaDiablo

Myslím, že se s ním Regina potká podobně jako Emma s Nealem. Nicméně nevím, jestli mám být ráda nebo ne, protože když si vzpomenu, co na konci minulé série udělali, pořád se mi z toho vaří krev. Myslím, že kdyby nebylo nechuti fanoušků, nikdy ho do této série nevpíší zpět. A takové chování se nehodí pro seriál, který z OUaT a na jaké úrovni ho chtějí mít (nebo si myslí, že ho mají?). To, co udělali (spíše tedy neudělali) s Robinovou postavou, ten vztah, který s ním Regina měla, šlo všechno do prdele, protože, dle mého, si z toho dělají telenovelu v popředí s Emmou a Hookem, která už je tak špatná, ale ještě ke všemu trpí všechny vedlejší postavy a vztahy (viz Rumbelle – pořád dokola to samé a nudné, Snowing – žádné flashbacky, vlastně tam jenom jsou a úplně k ničemu). Takže pokud si myslí, že se nějak dodatečně zavděčí fanouškům, že se s ním Regina alespoň pořádně rozloučí… To jim asi nesežeru.

#6 Patty01
27.9.2016 | 21:10:03
Patty01

#5 SaDiablo: Jenže Horowitz si to všechno dělá sám, když se do něho fanoušci začali navážet za to, co udělali s postavou Robina (ne, že by si to Horowitz nezasloužil), tak měl raději držet jazyk za zuby a ignorovat to, protože to, co za těch pár měsíců stačil vypustit z huby, tím ten hněv fanoušků jen více podnítil. To, že se Robina zbavili, protože to byl prostě nejjednodušší způsob, jak celou tu absurdní dějovou linii s ním, Zelenou a dítětem ukončit, bych ještě dokázala pochopit, ale že z něj na twitteru vylezlo, že to, že jsou Robin a Regina spřízněné duše jsme si vlastně nejspíš jenom vymysleli a celou třetí a čtvrtou sérii jsme měli hromadné halucinace, to už teda ne. Oni už neví coby a plácají se v tom tak neuvěřitelným způsobem, že mám pocit, že jediný, kdo na to ještě kouká, jsou fanoušci Hooka a Emmy, kteří Horowitzovi na twitteru lezou do zadku, moc dobře totiž ví, že jim dá, co chtějí.

S tím, že je z toho telenovela s Emmou a Hookem v popředí souhlasím, to je hlavní důvod, proč jsem to po 5. sérii zabalila. Ale díly s Robinem si ze zvědavosti stáhnu, chci vidět, jakým způsobem ho tam napasují.

#9 MrOrpheus
27.9.2016 | 21:22:28
Stardos

Z Robina bude duch :D Duchy jsme ještě neměli :D

27.9.2016 | 21:22:41
Beranir

Já sem jen sklamanej s tím co dělaj s Rampelníkem, ten jeho charakter, je to jako by ho chtěli někam posunout ale pak jim došlo že tam potřebujou toho zlího všehoschopnýho maníka tak ho zase vrátí zpět. V každé jedné sérii se postupně mění v kladnou postavu a pak blem a je z něj zase ten brum brum zloun. Už je to ohraný a nudný a neuvěřitelně tím zabíjí asi tu nejlepší postavu OUaT. To je takový ohh je z něj hrdina, ehhh není, snaží se konat dobro, ehhh nesnaží, bojuje za svou lásku, ehhh vlastně to dělá kvůli moci. Prostě ne fakt fakt už ne prosím.

27.9.2016 | 23:14:43
MrOrpheus

#6 Patty01: Prečo to stále riešiš ? Serial sa ti prestal pačiť, OK, nepozeraš dalej ale prečo komentuješ na každej serialovej stranke skoro každy članok len aby si napisala aky nepozeratelny bordel z toho spravili a že jedini divaci serialu su vlhki z Hooka ? Si predstav že ja považujem tento serial za srdcovu zaležitosť a aj cez slabšie pasaže ho považujem za jeden z najlepšich :O Hooka mam rad ale radšej mam napríklad Reginu alebo Rumpla. Ja mam skôr pocit že ty si vlhká fanynka Robina a nemožeš sa zmieriť s tym že odjakživa bol v tom serialy len veľmi vedlajšou postavou. Ťažko Horrowitzovi ide o nejake umyselne škodenie fanušikom, on proste rozprava príbeh aký chce a s postavami si robí čo chce. Nemusi sa to každemu pačiť ale písat tu o nejakom umyslenom škodení postave a sprisahaniu proti fanušikom OutlawQueen je neskutočne mimo. Resp. riešiš kraviny zlatko, je to len serial ;)

28.9.2016 | 11:18:02
Kutil44

Mne je to už jedno ja to pozerám iba kvôli Evil Queen :D

28.9.2016 | 13:26:19
Ridley

:D ej ale som sa pobavila :D vraj na žiadosť fanúšikov, pričom OQ má fanúšikov najmenej :D samozrejme CSers spanikárili po tom, čo Regina ostala sama :D žeby sa báli a konečne si všimli, že Emma a Regina majú lepšiu storyline? :D meh úplne trápne z ich strany :D keď je mŕtvy tak je mŕtvy, dúfam, že z toho nebude druhý H00k :D

29.9.2016 | 17:55:09
Celene

#1 Packa: :D :D :D :D :D :D :D

1.10.2016 | 11:26:21
Aivinka

Ale jo klidně :D Ať se tam vrátí když má potřebu :) nebude mi to vadit

2.10.2016 | 18:22:26
VampKošilka

Tak Hoodies se můžou těšit. Né, že bych byla bůhvíjaký Hoodie, ale měla jsem ho ráda, mrzela mě jeho smrt a i když OQ ztratil po 3.série své kouzlo, přála jsem jim to. Od Emmy a Reginy bych něco víc, než přátelství neočekávala, i když ta idea zní zajímavě. Ty pírka v záběru, kvůli kterým Regi chytala takový rapl, ty tam určitě nebyly jen tak. Podle mě to bude nějaká její halucinace, nebo kdo ví, třeba se Hood ocitl na nějakém určitém místě, jak to naznačil Henry, či to Henry nějak vytvoří. Myslím, že Hood své definitivní sbohem ještě nedal, jen ted bude mimo a až ho budou tvůrci potřebovat pro Reginin happyend, tak ho zase vytáhnou. Jinak. Emma a Hook jsou můj nejoblíbenější pár z OUaT, ale mám malý dotaz. Štve vás ten pár sám o sobě, nebo vás štvou jejich fanoušci? Přijde mi, že někteří antiCSers jsou zbytečně zaujatí jen kvůli fanouškům, kterým se tento pár líbí(a ano, oni ti CS fanoušci jsou někdy na facku, to přiznávám i já, jakožto CS fan).

3.10.2016 | 17:41:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E03: The Garden of Forking Paths

cz30%
Odhadované dokončení zítra 21:00

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy