Once Upon a Time (Bylo, nebylo) České titulky k epizodě The Snow Queen

České titulky k epizodě The Snow Queen

České titulky k epizodě The Snow Queen

Tým z CWzone.cz právě dokončil překlad českých titulků k sedmé epizodě s názvem The Snow Queen. Děkujeme. Odkaz na stažení titulků naleznete jako vždy v přehledu aktuální epizody pod ikonkou české vlaječky.

Po shlédnutí pak nezapomeňte epizodu v jejím profilu ohodnotit a popřípadě se podělit o své názory. Příjemnou zábavu. ;)

1 0
11.11.2014

Diskuze /3

tomasmachalekkkk

Tenhle díl mi nějak moc rychle utekl :) Už se nemohu dočkat dalšího ale tentokrát dvouhodinového speciálu.....­...........jak to asi dopadne :) Sněhová královna se mi líbí čím dál více

11.11.2014 | 21:02:42
Skurut007

Sakryš minuly tyden jsem si říkal že mi tam chybí vevoda z Krabákova a šups v dalším díle je tam :)

12.11.2014 | 23:10:31
merit

Tak tento diel bol super. Začína sa to kryštalizovať, príbeh troch sestier bol krásny a smutný a veci začínajú celkom zapadať do seba. Emma so Snehovou kráľovnou boli parádne, Henry je čím ďalej, tým sympatickejší a Regina na mňa konečne nepôsobila ako nahnevaná puberťáčka, ale správna kráľovná. Rumpl bol na konci nejaký natešený, myslím, že nie je pochýb, koho sa to bude týkať :D. Neviem sa dočkať ďalšieho dielu.

13.11.2014 | 18:39:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.